Gunhild Nytrøen
Kvinne, 47 år
Spesialisering
Godkjenning
Ledige plasser
Motta varsel når denne legen får ledig plass
Empatisk, løsningsorientert og «kvikk» lege. Føles som hun alltid er på mitt lag. Hun lytter og jeg opplever at hun tar meg seriøst, og at hun har tillit til mine vurderinger av hva jeg trenger. Henviser ved behov og er aldri vanskelig der. Alltid godt humør. En lege det er verdt å vente på!
Jeg har vært toppidretts utøvere med alle fasiliteter fra Olympiatoppens medisinske støtteapparat, så jeg har vært ufattelig bortskjemt , men etter at jeg sluttet med det og fortsatt levd et naturlig liv, så har jeg vært tilsluttet henne som min fastlege og selvom jeg også har flyttet fra kommunen. Er nå snart 50 år også;-) Like fornøyd!!!
Verdens beste lege.Etter hatt 2 andre leger i Skedsmo som ikke tok meg på alvor og som med hele kroppsspråket fortalte meg att jeg var hypokonder så så jeg mørkt på alt helt til jeg kom til Gunhild.Ble tatt på alvor med engang og henvist hit og dit og har fått flere diagnoser som jeg har slitt med i åresvis uten vite hvorfor.Skulle vert flere av henne ❤️.Får altid time samme dag om jeg trenger det.Ho tar all den tid ho trenger for sjekke ut,noen leger har stoppe klokke men det har ikke ho👌Og damene i resepsjon og på laboratoriet er også fantastiske .❤️
Gunhild gir seg ikke, før hun finner svar på en utfordring. Føler at hun er oppriktig interessert i meg som person og følger opp på en god måte. Svarer raskt på "e-poster"
Den største utfordringen er at hun har lite ledige timer slik at det kan ta litt tid før jeg kan få hjelp.
Jeg har hatt Gunhild som fastlege i over ti år, og er alltid fornøyd med oppfølgingen jeg får. Hun gjør alltid en ekstra innsats, og jeg anbefaler henne på det sterkeste.
Vis flere...