Brukernes vurderinger
Om vurderingeneSiste vurderinger av behandlere ved Alléen Legesenter DA
Kjempedyktig lege
Lege: Bernard Holthe SkrevetHan er flink å lytte og tar seg god tid til pasientene. Han er en varm og flink lege som bryr seg om sine pasienter.
En hærlig fyr det er lett og snakke med og som
forklarer ting nøye og på en god og forståelig måte.
Jeg er kjempefornøyd med å ha han som fastlege.
Resten av gjenget har jeg også bare positivt å si om.
Et bra menneske!
Lege: Benjamin Lischner SkrevetHans faglige dyktighet er ikke jeg i stand til å vurdere, men som person er han flott.
Du kommer inn på kontoret hans, og forteller hva som feiler deg. Dette uten at du føler at legen sitter der og tenker at du er hypokonder.
Han er imøtekommende med dine problemer og du blir tatt på alvor.
Er den beste legen jeg har hatt
Lege: Bernard Holthe SkrevetImøtekommende, flink til å lytte, og grundig- Har bare godt å si om ham.
Har ellers bare godt å si om servicen i resepsjonen men et lite unntak.
En flink lege
Lege: Bernard Holthe SkrevetHar vært tilfreds med fastlegen, lett å få time raskt ved behov. Også enkel bestilling av time med SMS. Følger opp det som er avtalt.
Narviks beste fastlege!
Lege: Benjamin Lischner SkrevetFaglig dyktig, hyggelig og imøtekommende. Grundig lege, som heller gjør en undersøkelse for mye, enn en for lite. Anbefales!
Les alle vurderingene
Les alle publiserte brukervurderinger på Legelisten.no.
Tilgangen varer i 24 timer. Kjøpet er en engangsbetaling.
💙 Visste du at Legelisten årlig har over 3 millioner brukere?