Brukernes vurderinger
Om vurderingeneSiste vurderinger av behandlere ved Legene Brelin og Faizi
Dyktig og hyggelig lege
Lege: Atal Mohammad Feroz Faizi SkrevetFaizi er alltid imøtekommende og hyggelig, og han fremstår som faglig oppdatert og grundig. Men kontoret burde ha en mer sentral beliggenhet.
Dyktig og hjelpsom.
Lege: Atal Mohammad Feroz Faizi SkrevetFikk Atal som fastlege da min forrige gikk over til annet arbeid. Han er svært behjelpelig og er flink til å forstå samt gi gode råd og forklaringer. Han er også rask på å henvise videre dersom det er noe han selv ikke kan svare på/hjelpe meg med. Veldig fornøyd med han som lege!
Å ha Atal som lege, skaper trygghet.
Lege: Atal Mohammad Feroz Faizi SkrevetVi har kjent hverandre over en stund nå, da han ble min nye fastlege., grunnet at min forrige gikk over til nye utfordringer i helsevesenet.
Jeg har en del plager av helsemessige art, og man får alltid god hjelp.
Det viktigste for meg, er at jeg føler meg trygg i ulike faser av sykdommen.
Vil også nevne hans evne til å gi god informasjon i de ulile prosessene.
Takk for hjelpen.
Mvh
FRB
Trygg og kunnskapsrik
Lege: Atal Mohammad Feroz Faizi SkrevetMeget bra lege som ser deg som person å er genuint interresert i å hjelpe.
Sender deg vidre til spesialist hvis det er utenfor hans kompetanse. God oppfølging av pasienten.
Flink og god lege
Lege: Trond Petter Christiansen Brelin SkrevetHatt Brelin som lege i mange år til meg selv og barna. Er forståelsesfull, omsorgsfull og flink. Opplever at han lytter til det jeg sier, og tar mine opplevelser på alvor. Når jeg ble syk, henviste han videre og var genuint interessert i og gi god og riktig behandling.
Anbefales absolutt! Beste legen vi har hatt. Legesekretæren er også fantastisk!
Les alle vurderingene
Les alle publiserte brukervurderinger på Legelisten.no.
Dette er en Pluss-tjeneste. Kjøp gir full Pluss-tilgang.