Brukernes vurderinger
Om vurderingeneSiste vurderinger av Gynekologklinikken AS
Dyktig
Lege: Cathrine Dunin-Woyseth SkrevetVeldig flink, ærlighet og sier det slik det er. Effektiv klar tale, mye humor. Får pasienten til å slappe av
Den beste gynekologen jeg har hatt
Lege: Deirdre Nsubuga SkrevetHar aldri vært så avslappet under undersøkelse som hos Deirdre. Hun forklarer godt hva hun gjør og hvorfor og gir gode råd og anbefalinger.
Flink lege
Lege: Cathrine Dunin-Woyseth SkrevetFlink lege som tar seg tid til pasienten. Også er hun også morsom, så man klarer å slappe av under undersøkelsen
Ærlig og dyktig
Lege: Cathrine Dunin-Woyseth SkrevetHun kaller en spade for en spade, og er ikke redd for å si hva som gjelder.
Rolig og flink til å lytte og haster ikke igjennom timen for å bli fort ferdig.
Super lege
Lege: Deirdre Nsubuga SkrevetDr Nsubuga er en meget flink og tillitsfull gynekolog. Jeg har vært hos henne 2 ganger, og hun har begge gangene møtt meg vel forberedt (ved å lese tidligere journaler). Veldig trygg under undersøkelser, flink til å forklare underveis slik at jeg har vært rolig og avslappet. Glad jeg har "funnet" henne. Kommer garantert til å fortsette årlige kontroller hos henne!
Les alle vurderingene
Les alle publiserte brukervurderinger på Legelisten.no.
Dette er en Pluss-tjeneste. Kjøp gir full Pluss-tilgang.