Brukernes vurderinger
Om vurderingeneSiste vurderinger av IbsenSykehuset Porsgrunn
Fornøyd med oppfølging og resultat etter operasjon
Lege: Ingemar Havemann SkrevetJeg gjennomførte en brystreduksjon hos Ingemar høsten 2025. Jeg har følt meg godt ivaretatt og han lyttet til mine ønsker. Jeg er fornøyd med resultatet og oppfølgingen jeg har fått både før, underveis og etter operasjon.
Profesjonell og dyktig
Lege: Ingemar Havemann SkrevetDr. Havemann opererte meg for lipødem (legger) i november 25.
Han er en dyktig, trygg og profesjonell kirurg, og jeg er veldig fornøyd med resultatet. Smerter er helt borte og estetisk ser beina fine ut. Pluss for god informasjon i forkant, og omsorg og oppfølging underveis og i tiden etter operasjon. Både han og de andre ansatte på klinikken er veldig hyggelige.
Jeg vil trygt anbefale Dr. Havemann til andre.
Trygg og dyktig i yrket
Lege: Ingemar Havemann SkrevetJeg har operert 2 av 4 operasjoner Lipødem med Ingemar
Jeg er meget fornøyd , fine resultater med lite arr og hud som trukket seg godt sammen igen .
Ingemar er ett varmt menneske , man føler seg i varetatt , forstått og sett
Jeg har altid kunnet sende han en melding eller ringe når jeg lurt på noe ekstra og han har altid tatt seg tiden og svare
Ingemar byr på en utrolig service.
Derfor er det også helt riktig det er han som skall utføre de siste operasjonene.
Fantastisk kirurg, trygg, dyktig og utrolig hyggelig!
Lege: Ingemar Havemann SkrevetAnmeldelse:
Jeg ble operert av Ingmar, og jeg kunne ikke vært mer fornøyd. Han er en kirurg som både er utrolig faglig dyktig og samtidig veldig varm, trygg og imøtekommende. Hele prosessen fra første konsultasjon til operasjon og oppfølging har vært profesjonell og behagelig.
Selve operasjonen gikk helt perfekt uten komplikasjoner, og resultatet ble over all forventning. Jeg følte meg i trygge hender hele tiden. Etter operasjonen har han vært tilgjengelig, empatisk og tydelig i kommunikasjonen. Det betyr mye for en pasient.
Jeg er kjempefornøyd både med resultatet og opplevelsen som helhet, og anbefaler Ingmar på det sterkeste. En kirurg som virkelig bryr seg om pasientene sine og leverer kvalitet. 🩷🌸🩷
Empatisk og dyktig
Lege: Ashwin Reddy SkrevetEn dyktig lege som tar seg god tid til meg som pasient. Lytter og er omsorgsfull. Meget god oppfølging etter operasjon.
Les alle vurderingene
Les alle publiserte brukervurderinger på Legelisten.no.
Tilgangen varer i 24 timer. Kjøpet er en engangsbetaling.
💙 Visste du at Legelisten årlig har over 3 millioner brukere?