Flora Asadi

Din klinikk?Ta eierskap til denne profilen Gjør krav på profilen

Kontakt

Telefonnummer 69 15 83 00 69 15 83 ...
Roald Amundsens gate 16 1707 Sarpsborg

Tilknyttede personer

  • Øre-nese-hals-lege
    (25)
    25 vurderinger

Brukernes vurderinger

Om vurderingene

Om vurderingene

Legelisten publiserer vurderinger skrevet av pasienter og, i noen tilfeller, deres pårørende.

Alle vurderinger blir moderert for å sikre kvaliteten i det som blir publisert. Vurderinger som er i tråd med våre retningslinjer blir publisert, i motsatt fall blir de avvist. Brukere mottar varsel om vurderingen deres blir publisert eller avvist. Hvis den blir avvist angis, som hovedregel, årsak til avvisningen.

Vurderinger vises i kronologisk rekkefølge. De nyeste vurderingene vises øverst. Gjennomsnittlig skår for behandlere og klinikker beregnes som et vanlig gjennomsnitt der alle vurderinger vektes likt. Kun publiserte vurderinger medregnes i gjennomsnittet.

Noen klinikker og behandlere kjøper tjenester av Legelisten, for eksempel Premium Profil. Slike avtaler mellom klinikker, behandlere og Legelisten påvirker ikke om vurderinger blir publisert eller avvist.

Mer informasjon om vurderinger kan finnes på siden Ofte stilte spørsmål.

Samlet vurdering
(25)
25 vurderinger
Tilgjengelighet
(13)
13 vurderinger
Tillit og kommunikasjon
(16)
16 vurderinger
Service
(13)
13 vurderinger

Siste vurderinger av Flora Asadi

Meget dårlig service

Lege: Flora Asadi Skrevet
Samlet vurdering
Tilgjengelighet
Tillit og kommunikasjon
Service

Skulle ha legetime i Mai men fikk aldri innkalling, innkalling ble i følge lege sendt til min gamle adresse ( ikke adressen som står i folkeregisteret, så vet ikke hvorfor den skulle blitt sendt til denne adressen). Jeg har heldigvis daglig kontakt med de som bor på min gamle adresse da det er familie så de kunne bekrefte at det ikke var kommet en innkallelse, regning for timen kom riktig nok da. Så her sitter jeg med en regning for en time jeg aldri ble innkalt til...Føler meg lurt.

Lite hjelp

Lege: Flora Asadi Skrevet
Samlet vurdering
Tilgjengelighet
Tillit og kommunikasjon
Service

Har høreapparat som ikke fungerer! Har ved flere anledninger klagd på dette, men får ikke hjelp. Bruker ikke nå apparatene for de er meget ustabile.Burde få bedre hjelp! Vet det finnes løsninger som er bedre. Har bruker i familien som er meget fornøyd!

Rett og slett dårlig

Lege: Flora Asadi Skrevet
Samlet vurdering
Tilgjengelighet
Tillit og kommunikasjon
Service

Har opplevd at den som tar hørseltesten begynner å fnise og le, så tydelig at jeg hørte feil. Har fått feil type høreapparat som ikke passet min hørsel, og når jeg tok det opp var svaret hver gang vi kan ta en ny hørseltest og øke volumet på apparatet. Byttet hørselslege og fikk nytt apparat og opplever en helt ny verden

Dyktig og omsorgsfull lege

Lege: Flora Asadi Skrevet
Samlet vurdering
Tilgjengelighet
Tillit og kommunikasjon
Service

Jeg er veldig fornøyd. Det blir litt venting i blant, men når jeg kommer inn til legen føler jeg alltid at jeg er i veldig gode hender.

Uproft legekontor

Lege: Flora Asadi Skrevet
Samlet vurdering
Tilgjengelighet
Tillit og kommunikasjon
Service

Lege og sekretærer sitter og roper til hverandre med glassvindu åpent ut i venterom. Diagnoser og andre opplysninger ropes ut og deles mens andre pasienter sitter og venter både på venterom og i gangen. Meget spesielt.
Legen virker uinteressert og når jeg prøver å fortelle, biter hun meg av med: det er ikke det jeg spør om!

Les alle vurderingene

Les alle publiserte brukervurderinger på Legelisten.no.

Tilgangen varer i 24 timer. Kjøpet er en engangsbetaling.