Vahid Khazaei
Mann, 33 år
Spesialisering
Godkjenning
Ledige plasser
Motta varsel hvis denne legen får ledig plass
Fikk akutt time selv om han ikke er min fastlege, til tross for at han har ansvar for hele 2000 pasienter. Svært dyktig, hyggelig og profesjonell. Jeg følte meg trygg og godt ivaretatt gjennom hele konsultasjonen. Uten tvil 5/5 – kan varmt anbefales!
Jeg har vært plaget av inngrodd tånegl og en kløende føflekk. Tidligere vikarleger henviste meg både til hudlege og kirurg for behandling, men på grunn av lange ventetider og en forestående flytting, rakk jeg aldri å komme til noen spesialist.
På min første konsultasjon hos Dr. Khazaei fjernet han den inngrodde neglen og tok samtidig en vevsprøve av føflekken. Jeg ble svært imponert over effektiviteten, samt den kirurgiske presisjonen og ferdighetene til denne relativt unge legen.
Anbefales på det sterkeste.
Jeg er så glad for at Khazaei er vår fastlege. Han lytter, kommer med gode råd, gir omsorg og trygghet.
Når man går inn på kontoret hans, så blir man alltid møtt med ett vennlig smil og en følelse av trygghet.
Beste legen i Innlandet.
Dette var den verste opplevelsen jeg har hatt hos en lege. Ikke fornyer han faste medisiner, ikke tar han deg på alvor. Første jeg gjorde var å bytte fastlege.
Har hatt denne fastlegen litt over 1 år, samboer også. Dersom man skulle være så uheldig å ikke ha tydelige medisinske symptomer er ikke dette legen du får særlig god hjelp fra. Direkte sitat ved forrige legebesøk: "For meg er det uvesentlig som lege hvordan du har det på arbeidsplassen". Dette til tross for at arbeidet forsterket sykdomsaymptomer og jeg forsøkte å forklare på rn helhetlig måte hva som gjorde meg syk. Ble blankt avvist og henvist til privat psykolog da han trengte ytterligere dokumentasjon for å tro på at jeg var syk. 1500 kr timen for privat psykolog har ikke alle råd til, men han var helt uinteressert i meg samt å henvise meg til spesialist.
Byttet fastlege umiddelbart etter timen. Eneste lege i Innlandet med 2000 pasienter på sin liste, klarer overhodet ikke følge opp så mange pasienter på en god måte. Helt blasert og lite empatisk. Styr unna!
Vis flere...