
Tiberiu Nicodemus

Mann, 51 år
Spesialisering
- Fordøyelsessykdommer
- Indremedisin
Godkjenning
Offentlig avtale
Advarsler
Vurderingsvarsel
Praksis
Bestill time
Har gjennomført koloskopi som ble utført på en trygg og profesjonell måte. Jeg valgte å utelate smertemedisin.
Alt gikk meget greit og undersøkelsen var gjort på ca. 30 min. En behagelig klinikk som jeg trygt kan anbefale.
Var veldig redd på forhånd, men ble utrolig godt tatt vare på! Utrolig flink til å berolige, og forklare underveis. Veldig behagelige mennesker!
Tusen takk!!!
Mvh,
[Navn fjernet av moderator]
Utrolig godt inntrykk! Nicodemus forklarte ting svært tydelig og tok seg god tid til å svare på alle spørsmål jeg hadde. Anbefales.
Var til undersøkelse med gastroskopi, jeg kjente meg urolig før jeg kom og gruet meg for undersøkelsen. Ble møtt av et hyggelig team og fikk god forklaring hele veien. Jeg fikk også noe å roe meg på som igjen gjorde at jeg klarte å fullføre undersøkelsen. Følte meg godt ivaretatt hele veien. Kan trygt anbefales.
Var i dag hos Dr. Nikodemus for koloskopi undersøkelse. Jeg ble godt mottatt, han forklarte meget godt underveis, tok seg god tid, og jeg følte meg meget godt ivaretatt under hele undersøkelsen. Kan anbefales på det varmeste!
Vis flere...
Les alle publiserte brukervurderinger på Legelisten.no.
Dette er en Pluss-tjeneste. Kjøp gir full Pluss-tilgang.