Brukernes vurderinger
Om vurderingeneSiste vurderinger av Arendal Øyelegesenter
Imponerende legevitenskap
Lege: Siv Tone Johansen SkrevetJeg fikk påvist diabetes type 2 for ca. 15 år siden og ble henvist til øyelege for oppfølging. Oppfølgingen ble imidlertid avbrutt og glemt da øyelegen gikk av med pensjon, men ble gjenopptatt da ny fastlege henviste meg til Arendal Øyelegesenter. Jeg føler meg nå godt ivaretatt av dyktige fagfolk, og har også fått et lite glimt inn i en imponerende
legevitenskap.
Veldig god øyelege
Lege: Thor Egeberg SkrevetSynd at han snart slutter.
Han er en fantastisk empatisk lege. Han er en god lytter og han kommer med løsning.
Føler meg ivaretatt
Positiv opplevelse
Lege: Thor Egeberg SkrevetTor Egeberg er en flink lege med med godt humør ,og en god porsjon humor. En positiv opplevelse på alle måter.
Trygg og dyktig
Lege: Thor Egeberg SkrevetBle mottatt på en hyggelig og personlig måte som var med å skape trygghet og tillit. Fikk god informasjon i forkant og underveis. Det ble et vellykket inngrep.
Trygg og rolig
Lege: Siv Tone Johansen SkrevetVært hos henne flere ganger og alltid blitt godt ivaretatt. Sympatisk og hun gjør alt for å hjelpe deg på best mulig måte.
Anbefales på det sterkeste.
Les alle vurderingene
Les alle publiserte brukervurderinger på Legelisten.no.
Tilgangen varer i 24 timer. Kjøpet er en engangsbetaling.
💙 Visste du at Legelisten årlig har over 3 millioner brukere?