Brukernes vurderinger
Om vurderingeneSiste vurderinger av behandlere ved Medpoint AS
Dårlig tilgjengelighet og lite samordnet kommunikasjon
Lege: Christer Torgilstveit Larsen SkrevetDet har vært utfordrende å få kontakt med dette legekontoret. Gjentatte forsøk på å nå dem per telefon i oppgitte åpningstider har resultert i beskjed om at kontoret er stengt. En melding sendt via Helsenorge ble stående ubesvart i over tre uker.
Etter hvert ble det gitt beskjed om å sende ny melding via Helsenorge, men deretter kom det motstridende informasjon om at kontakt måtte skje per telefon for å få time.
Kommunikasjonen fremstår som dårlig koordinert, og tilgjengeligheten for pasienter oppleves som mangelfull. Dette gir lite trygghet, særlig når man har behov for rask helsehjelp.
Basert på denne erfaringen kan jeg ikke anbefale legekontoret.
Flink, kunnskapsrik, og imøtekommende
Lege: Peder Anker SkrevetHar flyttet litt rundt i Norge og har hatt flere fastleger. Da jeg kom til Dr. Anker ble jeg møtt med profesjonalitet, forståelse, og empati. Anbefales på det sterkeste. En trygg og god lege!
Dårlig lege
Lege: Peder Anker SkrevetVanskelig å kommunisere med ham. Veldig lite interessert og langt ventetid på at får svar på e konsultasjon. Er ikke fornøyd med han som fastlege. Alltid opptatt med andre ting.
Fantastisk dyktig lege
Lege: Peder Anker SkrevetPålitelig, faglig dyktig, hører pasienten sine behov og gir gode råd. Flink til å rådgi innenfor fagområder
En trygg, god og forståelsesfull lege
Lege: Peder Anker SkrevetPeder Anker er veldig seriøs, dyktig og ikke minst forståelsesfull og sympatisk. Jeg opplever å bli tatt seriøst, og han er ute etter å finne en løsning og å hjelpe meg på best mulig måte. Jeg opplever han veldig effektiv og kunnskapsrik. Alt i alt en veldig god fastlege å ha.
Les alle vurderingene
Les alle publiserte brukervurderinger på Legelisten.no.
Dette er en Pluss-tjeneste. Kjøp gir full Pluss-tilgang.