Brukernes vurderinger
Om vurderingeneSiste vurderinger av Aleris Trondheim Solsiden
Veldig fornøyd
Lege: Ingrid Høye SkrevetVar trygg og god på og forklare ting. Helt topp 😃. Var først til konsultasjon på april. Ho foreslo enTur-p opprasjon som gikk veldig fint.
Trygg og medmenneskelig
Lege: Istvan Gal SkrevetVar til gastroskopi i dag,hadde gruet veldig,men traff en fantastisk rolig og behagelig lege som forklarte forståelig hva undersøkelsen gikk ut på.Lege og sykepleier berømmes som medmenneskelige ogkunnskapsrike.Ble svært godt ivaretatt.
God og omsorgsfull behandling
Lege: Jørgen Jebens Nordskar SkrevetKort ventetid. God informasjon om behandlingen, både i forkant og etterpå. Følte meg godt ivaretatt av alle.
Faglig dyktig og trygg
Lege: Erik Færø SkrevetEn rolig og trygg lege som lyttet og forklarte godt. Opplevde han som flink og imøtekommende. Anbefales!
Proff behandler
Lege: Arne Talseth SkrevetFantastisk god og effektiv behandling og info. Man føler seg trygg og i gode hender. Så langt etter 1 døgn er det ikke mer problemer en det som man må forvente etter et inngrep👍😊😊
Les alle vurderingene
Les alle publiserte brukervurderinger på Legelisten.no.
Tilgangen varer i 24 timer. Kjøpet er en engangsbetaling.
💙 Visste du at Legelisten årlig har over 3 millioner brukere?