Brukernes vurderinger
Om vurderingeneSiste vurderinger av Lørenskog øyeklinikk
Øyelokkkirurgi
Lege: Faranak Asadi SkrevetVeldig fornøyd - raskt og effektivt. Fikk god informasjon gjennom et skriv og følte meg godt ivaretatt.
Hold dere unna!
Lege: Awn Bin Akil Syed SkrevetDårlig opplevelse, dårlig arbeid, ingen bra resultat! Angrer 1000 ganger på å ha vært pasient hos han. Aldri mer øyelokksoperasjon hos denne legen!
Sjokkerende oppførsel.
Lege: Faranak Asadi SkrevetJeg hadde fått innvilget øyelokksplastikk pga. tunge øyelokk. Hun ga meg time for når det skulle skje, og var kort i ordbruken. Jeg spurte om jeg kunne få litt informasjon om inngrepet. Hun sa at det gjaldt ikke liv og død. "Jeg skal fjerne dette", sa hun, og kom bort til meg og kløp i den overflødige huden i øyelokket. Så var konsultasjonen over.
Jeg ble sjokkert. Tenkte at jeg må ha mer informasjon, og gikk i resepsjonsluken og spurte om det var noen andre som kunne gi meg mer informasjon om inngrepet. De ble borte et øyeblikk, og kom tilbake og sa at jeg kunne gå inn til Asadi igjen. Hun ga ikke noe særlig informasjon. Hun sa bare veldig sakte: "Som sagt, det gjelder ikke liv og død". Jeg var sjokkert over å bli møtt slik. Har selv arbeidet hele livet som sykepleier. Etter dette kontaktet jeg annen klinikk og fikk fantastisk mottakelse, informasjon og profesjonell behandling.
Fastleger må ikke henvise til denne øyelegen.
Godt inntrykk
Lege: Awn Bin Akil Syed SkrevetFikk time raskt. Tok seg god tid til undersøkelser og forklarte rolig og greit underveis. Alt i alt er jeg godt fornøyd med konsultasjonen
Hyggelig, trygg og forklarte godt.
Lege: Awn Bin Akil Syed SkrevetLeste noe negativ kritikk før oppmøte. Kjente meg ikke igjen i noe. Han var høflig, hadde en god, hyggelig og humoristisk tone, svarte godt på spørsmål og forklarte meg hva jeg opplevde av øyeproblemer på en betryggende og lettforståelig måte.
Kontoret fremstår moderne med gode tekniske hjelpemidler og god samkjøring mellom leger og pleiere som tar bilder eller tar oss i mot. Gjorde besøket raskt og effektivt.
Veldig godt fornøyd og kan varmt anbefale både lege og pleier som hjalp meg.
Og for de som lurer, han snakket meget godt norsk.
Les alle vurderingene
Les alle publiserte brukervurderinger på Legelisten.no.
Tilgangen varer i 24 timer. Kjøpet er en engangsbetaling.
💙 Visste du at Legelisten årlig har over 3 millioner brukere?