Arthur Aas Lorentzen
Mann, 30 år
Godkjenning
Ledige plasser
Motta varsel hvis denne legen får ledig plass
Må mase utallige ganger for å få respons slik at man kommer seg videre til spesialishelsetjenesten
Denne legen slår seg til ro med at "behandling " består av 1 år sykemelding. Ett år som kunne vært brukt til mye konstruktiv for å få spesialtilpasset behandling, men nei.
Hadde kraftig vektøkning som følge av denne trøblete perioden. Når jeg tar det opp som et problem får jeg bare til svar, "må spise mer kalorifattig kost" Trodde helsedirektoratet skriver at vektnedgang er noe man absolutt kan ta opp med FL. Erfaringen min er, jo, du kan ta det opp, men jeg (FL) er ikke videre interessert . Da det slo med, vi er nok ferdige.med hverandre, for alltid. Takk og farvel. Er hos ny fastlege nå
Utrolig dyktig lege . Tar tak i ting , og virker som han kan alt . Både å vurdere sykdom , og skjære / sy , når det er behov for det .
Bare rosende ord å høre fra alle som har vært hos han.
Vi er veldig fornøyd med å få han som ny fastlege .
legen behandlet problemet mitt veldig profesjonelt, det var ikke første gang jeg besøkte han, og det er neste gang hjalp han meg mer enn jeg forventet