Harald Edvard Mølmen
Mann, 50 år
Lytter og gir gode råd.
Enkel å prate med, svarer på alle spørsmål.
Somregel lang telefonkø.
Generelt fornøyd pasient
Stort sett hyggelig med untak av nedlatende snakk en gang. Føler at jeg ikke blir tatt seriøst.. Vurderer å finne ny lege.
Kontordamene er hyggelige, noe helt annet enn de som jobbet der før.
Jeg bor ganske langt unna kontoret til Dr. Mølmen etter å ha flyttet for et års tid siden, men har valgt å fortsette hos ham rett og slett fordi jeg føler meg trygg og ivaretatt der. Mølmen gir meg følelsen av å bli forstått, og ikke minst så har han alltid gitt meg råd som har løst problemene jeg har kommet med.
Anbefales absolutt:)
Jeg er så glad for at jeg endelig fant en lege som er interessert i pasientene. Han er fantastisk med pasientene. I tillegg fulgte han opp min mor med jevnlige hjemmebesøk fram til slutten. Han møter pasientene med respekt. Det er ågså trivelig damer på forværelse. Dr. Mølmen annbefales til pasienter.
Empatisk og svært dyktig lege!
Lytter og viser interesse for pasientene. Er nok upopulær blant de som bare ønsker resepter. Hjalp meg i en vanskelig fase.
Vis flere...