Shakera Shansab Zalmai
Kvinne, 58 år
Shakera er vanskelig å ha med å gjøre. Ved behov for sykemelding må en nesten krangle. Der er klart at legen er mer interessert i det som er ønsket hos NAV (lave sykemeldingstider) kontra pasientens behov. Det blir for dumt når legen er kjent med tidligere historikk som gjør at å sykemelde en pasient er mer enn forsvarlig. Det virker som legen ikke er Interessert i min velvære i det hele tatt.
Hun har mye å gjøre. Men gir deg den oppmerksomheten som trengs. Min erfaring er annerledea. Men kan være enig i at det er noe forsinkelser noen ganger. Men tenker det er naturlig når man jobber med servicebransje. Hører ofte at leger er forsinket andre steder også. Eller fornøyd.
Har henne i flere år og er fornøyed. Det er forståelig med litt vente tid, for det er noen pasient inne. Hun følger opp saken godt både om meg og barna
Dårlig behandling,lytter ikke pasienten,bruker lite tid mindre enn 20 minutter,tar ikke pasienten avtalt tidspunk alltid tar seint mer enn 10 minutter ventetiden.
Fastlegen tar ikke pasientene sine seriøst. Hun følger ikke med og viser ingen interesse for deg som pasient. Jeg har hatt henne som lege i over et år og hver gang jeg er hos henne føler jeg ikke at jeg har fått noe hjelp.
Vis flere...