Profilbilde av lege Linda Johansen

Linda Johansen

Profilbilde av lege Linda Johansen
Lege
Kvinne, 58 år

Bestill time

Konsultasjon gynekologi
Pris: 990 kr

Konsultasjon for alle typer problemstillinger ved avdeling for gynekologi.

Eventuelle tillegg: Prøver (totalpris uavhengig av antall) - kr 290
Ultralyd - kr 290
Kolposkopi - kr 290


I dag 16. feb I morgen 17. feb Ons 18. feb

Om

​Dr. Linda Johansen utfører alle typer gynekologiske tjenester, ultralyd for gravide og IVF-tjenester. Linda er lege med lisens innenfor fagområdet gynekologi og obstetrikk og har meget lang erfaring med sin praksis ved Oslo City Legesenter helt siden 2007. Tidligere erfaring fra Bærum sykehus og utenlandske sykehus.

Godkjenning

Lisens (2013)

Offentlig avtale

Nei

Advarsler

Sjekk eventuelle reaksjoner fra Helsetilsynet

Vurderings­varsel

Bli varslet når nye vurderinger blir publisert

Brukernes vurderinger

Om vurderingene

Om vurderingene

Legelisten publiserer vurderinger skrevet av pasienter og, i noen tilfeller, deres pårørende.

Alle vurderinger blir moderert for å sikre kvaliteten i det som blir publisert. Vurderinger som er i tråd med våre retningslinjer blir publisert, i motsatt fall blir de avvist. Brukere mottar varsel om vurderingen deres blir publisert eller avvist. Hvis den blir avvist angis, som hovedregel, årsak til avvisningen.

Vurderinger vises i kronologisk rekkefølge. De nyeste vurderingene vises øverst. Gjennomsnittlig skår for behandlere og klinikker beregnes som et vanlig gjennomsnitt der alle vurderinger vektes likt. Kun publiserte vurderinger medregnes i gjennomsnittet.

Noen klinikker og behandlere kjøper tjenester av Legelisten, for eksempel Premium Profil. Slike avtaler mellom klinikker, behandlere og Legelisten påvirker ikke om vurderinger blir publisert eller avvist.

Mer informasjon om vurderinger kan finnes på siden Ofte stilte spørsmål.

Samlet vurdering
(386)
386 vurderinger
Tilgjengelighet
(263)
263 vurderinger
Tillit og kommunikasjon
(283)
283 vurderinger
Service
(244)
244 vurderinger

Siste vurderinger av Linda Johansen

Linda er den beste!

Klinikk: Oslo City Legesenter AS Skrevet
Samlet vurdering
Tilgjengelighet
Tillit og kommunikasjon
Service

Jeg har gått til Linda med tidlig ultralyd i alle mine 4 svangerskap på 5 år. Hun er så dyktig og flink i sitt arbeid, og man føler seg godt tatt imot og ivaretatt.

Trygt

Klinikk: Oslo City Legesenter AS Skrevet
Samlet vurdering
Tilgjengelighet
Tillit og kommunikasjon
Service

Alltid bra å komme til Linda. Hun tar meg seriøst og er grundig. Trygg på at jeg fr rett behandling. God oppfølging

Trygg og god kunnskap

Klinikk: Oslo City Legesenter AS Skrevet
Samlet vurdering
Tilgjengelighet
Tillit og kommunikasjon
Service

Jeg er veldig fornøyd med mina besøk hos Linda før IVF. Kan på mitt beste rekommendera Linda som lege

Linda er en svært kompetent, grundig og profesjonell lege.

Klinikk: Oslo City Legesenter AS Skrevet
Samlet vurdering
Tilgjengelighet
Tillit og kommunikasjon
Service

Linda er en svært kompetent, grundig og profesjonell lege. Hun lytter nøye, tar pasientens symptomer på alvor og forklarer tydelig videre vurdering og tiltak. Jeg opplevde god struktur, trygghet og respekt gjennom hele konsultasjonen. Anbefales på det sterkeste.

Imøtekommende og behagelig

Klinikk: Oslo City Legesenter AS Skrevet
Samlet vurdering
Tilgjengelighet
Tillit og kommunikasjon
Service

Engasjert og interessert i deg som pasient. Lydhør. Forklarer der det er nødvendig. Føler meg alltid godt ivaretatt.

Vis flere...

Les alle vurderingene

Les alle publiserte brukervurderinger på Legelisten.no.

Tilgangen varer i 24 timer. Kjøpet er en engangsbetaling.