Rafaqat Ahmad
Mann, 48 år
Meget dyktig og sympatisk lege, flink med barn.
Var innom kontoret med min 10 år gamle sønn.
Tok seg tid til pasienten, veldig tålmodig og dyktig i faget sitt
Han viste meg bilder av mitt opererte øye, før og etter operasjonen, og hvordan det skal bli når hevelsen er borte.
En meget fin og hyggelig lege.
Rafaqat Ahmad løste et problem jeg har slitt med i 8-9 år. Såre og tørre øyne, rød-marmorerte og tidvis med sprengte blodkar - ikke særlig flatterende for en voksen kvinne.
Ulike dryppe-regimer og svært god oppfølging av Rafaqat Ahmad var løsningen på et slitsomt problem. All honnør til en behagelig, klok og dyktig øyelege! Håper mange får oppleve hans behandling og gode veiledning i tiden fremover.
Med min kronisk øyesykdom har Rafaqat Ahmad fulgt meg gjennom et år. Jeg har hatt bivirkninger av en type øyedråper tidligere, men nå er medisineringen endret til to typer dråper i stedet for tre, og med hans oppfølging og informasjon underveis har jeg følt meg veldig trygg i den prosessen. Absolutt en øyelege jeg kan anbefale.
Jeg ble møtt med et umiddelbart ønske om å lindre smerte og ubehag, med tett oppfølging fra januar til desember 2020. I samme periode ble jeg behandlet ved øyeavdelingen ved UIO. Rafaqat Ahmad fulgte også denne behandlingen nøye og ga gode forklaringer på tilbakemeldingene fra UIO.
Vis flere...
Les alle publiserte brukervurderinger på Legelisten.no.
Dette er en Pluss-tjeneste. Kjøp gir full Pluss-tilgang.