Erik Hedels
Mann, 65 år
Jeg har hatt denne tannlegen i over 20 år (mao. siden før han startet for seg selv). Han er svært dyktig i faget sitt, og han er en skikkelig hyggelig og real person.
Han har også noen "tekno-nerd" tendenser, noe som gjør at han til enhver tid får med seg og tar i bruk det nyeste innen utstyr og teknologi.
Hedels får mine beste anbefalinger.
Har vært hos han noen år, og jeg er utrolig fornøyd med han. Jeg kan ikke komme på noe negativt, å si om han. Han har et behagelig vesen, og han lurer deg ikke. Trenger du flere og dyre behandlinger er han fleksibel, med hensyn til dine utbetalinger/lønn etc.
Kan trygt anbefale han for alle. Har også sittet på venteværelset hans og andre pasienter har snakket svært positivt om han.
Ryddig tannlege med ålreite lokaler midt i Oslo sentrum. Har mye fikst utstyr og var flink til å vise og forklare hva som skulle skje når jeg spurte. Var ganske tålmodig. Intet å klage på.