Anne Lerum
Kvinne, 58 år
Jeg var i dag hos ny tannlege ved Holmedalen tannlegesenter. Min opplevelse var at det var behagelig, og god behandling.
Jeg hadde tannlegeskrekk før jeg begynte å gå til Anne og allerede etter første behandling ble jeg positivt overasket over Anne sin omsorg, kompetanse og dyktighet. Jeg ble raskt trygg og tannlegeskrekken roet seg. Så var jeg så uheldig og fikk en planke i ansiktet, med påfølgende knekkt overkjeve, mange tannlegebesøk og behandlinger. Jeg fikk store smerter og traumer, men Anne har i tiden etterpå vært helt fantastisk og uunnværlig. Jeg er så glad for at jeg har funnet verdens beste tannlege. Takknemlig for deg Anne.
Hun er proff til fingerspissene (med positivt fortegn), og en herlig fagnerd som vet å ta vare på pasientene. Anbefales på det varmeste.
Jeg ble anbefalt Anne av en kollega, og har ikke angret. Setter stor pris på at hun forklarer det hun gjør underveis. En gang kom jeg inn og var ganske lei meg, og både hun og assistenten tok tid for å trøste. Det var vedlig snilt gjort.
Anne er den beste tannlegen jeg har noen gang hatt. Hun er utrolig imøtekommende, dyktig, kunnskapsrik og gjort tannlegetimene til noe positivt for meg. Har anbefalt hun til flere som sier det samme. Er så fornøyd!