Tilsvar til vurdering

Meget god behandling - dyktig tannlege

Jeg har brukt Tom siden 1991 og har alltid vært fornøyd med hans rolige og profesjonelle utførelse av arbeidet med mine tenner. Han forklarer hva som må gjøres på en meget god måte og jeg får blant annet selv se røntgen bildene på skjerm. Jeg har som mange andre hatt enkelte utfordringer med tennene gjennom årene, og der Tom har løst problemene på en utmerket måte. Det er særlig to ting jeg har satt størst pris på ved å bruke Tom:
- når jeg måtte montere porselenskroner. Tom har hatt utstyr der han tar bilde av tannen kronen skal settes på, han lager kronen med en maskin og monterer den samtidig - alt under samme timen
- i enkelte tilfeller har Tom måtte sende meg til andre spesialister for eksempel ved en operasjon -rotfylling fra undersiden av tannen- som krevde kirurgisk behandling. Tom sendte meg til til Bragernes Endospesialist AS ved Al-Toma. Hun er også utrolig dyktig - og en glede å gå til.

Tom gir gode råd og jeg går der nå hvert halvår, selv om Tom mener det er tilstrekkelig med en gang hvert år.