Tilsvar til vurdering
Tar godt vare på Pasientene sine
Jeg har blitt operert av Dr Vigen 2 ganger. Bukplastikk og Brystreduksjon med løft. Han er utrolig flink og litt av en perfeksjonist. Han gjorde så jeg følte meg veldig trygg og sikker på ett Bra resultat. Allerede nå1 mnd etter Bukplastikken ser magen fantastisk ut. Brystene mine har jeg ikke sett sikkelig enda for de er ganske ferske. Men det lille jeg ser så er det wow faktor. Jeg gleder meg til å se det endelige resultatet.
Jeg kan anbefale Dr Reidar Alexander Vigen.Det kunne vært en ide om Sykehuset laget ett skriv med generell info etter inngrep. Slik som Tape skifte, Dusjing, hvor lenge en skal /bør benytte kompresjonstøy, neste kontroll osv. Det er litt vanskelig å huske all denne informasjonen en får før utskriving/hjemreise.
Men om jeg har hatt spørsmål og ringt til klinikken, har jeg alltid fått svar på det jeg lurer på så har følt meg trygg.
Så til hele Teamet på Ibsensykehuset avd Gjøvik. Tusen takk dere er ett flott team :-)