Kristina Klinikken

Din klinikk?Ta eierskap til denne profilen Gjør krav på profilen

Kontakt

Telefonnummer33 61 61 6033 61 61 ...
Harald Pedersens gate 9B 3182 Horten

Tilknyttede personer

Brukernes vurderinger

Om vurderingene

Om vurderingene

Legelisten publiserer vurderinger skrevet av pasienter og, i noen tilfeller, deres pårørende.

Alle vurderinger blir moderert for å sikre kvaliteten i det som blir publisert. Vurderinger som er i tråd med våre retningslinjer blir publisert, i motsatt fall blir de avvist. Brukere mottar varsel om vurderingen deres blir publisert eller avvist. Hvis den blir avvist angis, som hovedregel, årsak til avvisningen.

Vurderinger vises i kronologisk rekkefølge. De nyeste vurderingene vises øverst. Gjennomsnittlig skår for behandlere og klinikker beregnes som et vanlig gjennomsnitt der alle vurderinger vektes likt. Kun publiserte vurderinger medregnes i gjennomsnittet.

Noen klinikker og behandlere kjøper tjenester av Legelisten, for eksempel Premium Profil. Slike avtaler mellom klinikker, behandlere og Legelisten påvirker ikke om vurderinger blir publisert eller avvist.

Mer informasjon om vurderinger kan finnes på siden Ofte stilte spørsmål.

Samlet vurdering
(4)
4 vurderinger
Tilgjengelighet
(3)
3 vurderinger
Tillit og kommunikasjon
(4)
4 vurderinger
Service
(3)
3 vurderinger

Siste vurderinger av Kristina Klinikken

Null

Lege: Espen Møller-Hansen Skrevet
Samlet vurdering
Tilgjengelighet
Tillit og kommunikasjon
Service

Dette er den verste legen jeg noen gang har vært hos.Helt uprofesjonell og uempatisk - anbefales ikke.

Ikke tilfredsstillende

Lege: Torbjørn Krøglid Skrevet
Samlet vurdering
Tilgjengelighet
Tillit og kommunikasjon
Service

Dupuytren Contracture
Denne behandlingen hjalp meg ikke sammenlignet med behandling mottatt over tidligere år i Holland. Fingrene fortsatt stive og med nedsatt følsomhet selv ca. halvannet år etter operasjonen.

Dyktig, trygg og tillitsfull

Lege: Espen Møller-Hansen Skrevet
Samlet vurdering
Tilgjengelighet
Tillit og kommunikasjon
Service

2 konsultasjoner, én operasjon - kun lokalbedøvelse.
Veldig dyktig lege som er opptatt av at pasienten skal ha det bra i hele prosessen. Følte meg veldig trygg og tatt vare på. Innga stor tillit.
Er en lege som forklarer hele tiden hva han gjør og hvorfor med en rolig og blid stemme. Glimt i øyet.
Anbefales på det varmeste.

Vellykket operasjon av prolaps.

Lege: Espen Møller-Hansen Skrevet
Samlet vurdering
Tilgjengelighet
Tillit og kommunikasjon
Service

Må bare få takke for en helt enestående behandling på Tønsberg sykehus Ryggen er helt fin og jeg er blitt en ny mann, 3 uker og jeg var tilbake i full jobb, og Til helga jobber jeg fult! Nok en gang tusen takk.

Les alle vurderingene

Les alle publiserte brukervurderinger på Legelisten.no.

Tilgangen varer i 24 timer. Kjøpet er en engangsbetaling.