Brukernes vurderinger
Om vurderingeneSiste vurderinger av behandlere ved Skøyen Helsesenter AS
Forståelig
Lege: Marianne Bergan Vestnes SkrevetSnill, lyttende og har god forståelse, som jeg setter stor pris på.
Bedre enn de andre legene jeg har hatt.
Ikke vært problem å snakke om de problemer man har.
Betale direkte gjør det litt vanskelig når ikke kort terminalen funker og det går direkte til gebyr 24timer og de sender det for sent.
Ellers er hun en superdame.
Stresset og effektiv
Lege: Marianne Bergan Vestnes SkrevetJeg var fornøyd med Marianne i starten, men nå vil hun ha meg raskest mulig ut. Følger ikke opp timen med temaer/plager fra forrige legetime. Føler meg dessverre ikke godt ivaretatt, når hun er så stresset. Det er i alle fall bra jeg sjeldent må vente mer enn maks. 10 minutter på henne ved oppmøte på legekontoret. I det siste har hun vært klar 10 minutter før tiden. De i resepsjonen er ikke spesielt imøtekommende heller.
Veldig fornøyd
Lege: Marianne Bergan Vestnes SkrevetJeg føler meg veldig trygg og godt ivaretatt hos min lege. Er alltid lettet etter å ha vært hos henne.
Blid, imøtekommende og oppdatert.
Lege: Marianne Bergan Vestnes SkrevetEn utrolig hyggelig og oppegående lege. Beste legen jeg har hatt. Handlekraftig og positiv. Får ting gjort.
Forferdelig lege
Lege: Marianne Bergan Vestnes SkrevetI starten virket Marianne ok, men de siste gangene jeg har vært hos henne har jeg blitt veldig skuffet og dratt fra legekontoret med en dårlig følelse.
Hun bruker kun 2-5 min per time og tar ikke telefon-konsultasjon. Jeg opplever at hun ikke lytter og har alt for dårlig tid. Konsultasjonene er preget av stress, som om hun ikke kan vente på å få deg ut døra. Hun følger ikke opp, og tar en i liten grad seriøst. Jeg opplever henne som veldig stressende og ubehagelig.
Jeg unner ikke noen å ha henne som lege.
Les alle vurderingene
Les alle publiserte brukervurderinger på Legelisten.no.
Dette er en Pluss-tjeneste. Kjøp gir full Pluss-tilgang.