Brukernes vurderinger
Om vurderingeneSiste vurderinger av behandlere ved Gågata legesenter
Dyktig lege!
Lege: Pål Georg Rebni SkrevetJeg beholdt gågatalegesenter etter Amiri sluttet.. Jeg angrer ikke ett sekund, han ser deg for den du er!
Jrg opplever at han til tider kan virke stressende, men han har utført alt jeg har hatt behov for! Dette er ikke ennlege som bare dytter på deg medisiner og sender deg videre. Kan anbefales på det sterkeste!
Trygg, dyktig og fantastisk!
Lege: Karoline Henriksen Kvistad SkrevetKaroline er en dyktig fastlege som virkelig lytter, forstår og hjelper på alle måter hun kan! Beste fastlegen jeg noen gang har hatt ❤️
Endelig, følelsen av å bli hørt❤️
Lege: Karoline Henriksen Kvistad SkrevetMeget profesjonell og tillitsvekkende personlighet.
Hun besitter ovenfor meg noe jeg kun har opplevd nå for tredje gang i livet.
Takk.
Mvh. [navn fjernet av moderator]
Lege av yrke og hjerte .
Lege: Karoline Henriksen Kvistad SkrevetSvært kompetent og progressiv. Innsiktsfull og hardtarbeidende. Min mann og jeg har fått foreskrevet Karoline og blir godt ivaretatt og trygge på behandlingen hennes. Vi anbefaler henne på det varmeste. A. i K.
Trygg og dyktig lege
Lege: Pål Georg Rebni SkrevetEn meget god fastlege som tar seg tid til å lytte, og husker hva som har blitt gjort og sagt tidligere.
Skriver svært gode henvisninger til spesialisthelsetjenesten, jeg vet dette da de gangene jeg har hatt behov for det har jeg fått time raskt. Fastlegen følger godt opp. Har fått kommentarer fra leger i spesialisthelsetjenesten om at fastlegen har gjort gode vurderinger og gjennomtenkte, gode tiltak.
Minus: Legekontorets lokaler, her ser det ut som tiden har stått stille siden den kalde krigen.
Les alle vurderingene
Les alle publiserte brukervurderinger på Legelisten.no.
Tilgangen varer i 24 timer. Kjøpet er en engangsbetaling.
💙 Visste du at Legelisten årlig har over 3 millioner brukere?