Brukernes vurderinger
Om vurderingeneSiste vurderinger av behandlere ved Klubbgaten Legesenter AS
Flink lege
Lege: Dan Erik Aronsson SkrevetDyktig lege som tar ting på alvor og ønsker det beste for pasientene sine. Opplever at han bruker god tid og tar ting på alvor.
Elendig
Lege: Anne Maria Theresia Eyting Aronsson SkrevetDette legesenteret er utrolig dårlig styrt. Det er nærmest umulig å få tak i dem på telefon, og enda vanskeligere å få en time. Det er alltid 45-70 min venting for å komme inn til legen. De som jobber i resepsjonen er sure og lite serviceinnstilte. Lokalene fremstår gamle og utdaterte, lite renslige og veldig trange. Dersom du har barnevogn er dette et mareritt.
Når man endelig kommer inn til Anne, fremstår hun kunnskapsrik, men bærer preg av et tidspress og avslutter gjerne før man har fått svar på alle spørsmål. Jeg bytter nå legesenter, og vil ikke anbefale andre å bruke Klubbgaten legesenter.
Arrogant og uinteressert
Lege: Dan Erik Aronsson SkrevetJeg opplever at denne legen bagatelliserer plagene mine som bør taes på alvor. Har ikke inntrykk av at han er genuint interessert i mine plager eller medisinfaget. Oppleves som arrogant og uerfaren, noe jeg tenker at er en uheldig kombinasjon.
Safe, knowledgeable and responsive
Lege: Dan Erik Aronsson SkrevetI’m contented with his service. He is really understanding and listen to your concern very well. He is really commited and responsible towards his job and I never have to wait long to get appointment with him.
Grundig og kunnskapsrik
Lege: Anne Maria Theresia Eyting Aronsson SkrevetJeg er kjempefornøyd med å ha Anne som fastlege. Hun lytter og er til stede, og er effektiv og løsningsorientert.
Les alle vurderingene
Les alle publiserte brukervurderinger på Legelisten.no.
Dette er en Pluss-tjeneste. Kjøp gir full Pluss-tilgang.