Brukernes vurderinger
Om vurderingeneSiste vurderinger av behandlere ved Nordbyen legesenter Larvik AS
Beste lege som finnes.
Lege: Sven Richard Haugvik SkrevetHaugvik er en dyktig og reflektert lege. Jobber raskt og tar alle pasientene alvorlig. Sender pasienter direkte videre hvis han mener det er nødvendig.All ære til jentene på kontoret også.
Lyttende lege
Lege: Thomas Rolfsen SkrevetEn svært dyktig lege som tar pasienten på alvor,skriver ikke ut for mye medisiner og ser pasienten i sin helhet. Kan absolutt anbefales.
Super lege!!
Lege: Thomas Rolfsen SkrevetDen beste legen jeg har hatt. Han lytter og hører på meg som pasient. Stresser ikke, men tar seg tid. Alltid lett å få time hvis man trenger.
Tvers i gjennom hyggelig
Lege: Thomas Rolfsen SkrevetEtt svært hyggelig møte med en flott lege som man straks kommer på bølgelengde med. Ser på personen og ikke i dataen under konsultasjonen. En svært hyggelig opplevelse å møte denne legen selvom jeg var en smule skeptisk, siden Haugvik er min fastlege men ikke tilstede ved siste besøk på kontoret.
Dyktigste legen!!
Lege: Sven Richard Haugvik SkrevetHaugvik er utrolig flink med både barn og voksne. Snakker direkte til barna og håndhilser på dem når vi kommer inn til han. Han er flink til å henvise videre, og er det krise så klarer de alltid å skaffe time samme dag. Dette lager selvfølgelig kaos og ventetid for andre, men når man trenger det så er det veldig trygt å få lov å komme innimellom. Utrolig hyggelige damer på kontoret også!!
Les alle vurderingene
Les alle publiserte brukervurderinger på Legelisten.no.
Dette er en Pluss-tjeneste. Kjøp gir full Pluss-tilgang.