Brukernes vurderinger
Om vurderingeneSiste vurderinger av behandlere ved Moss Helsesenter AS
Trygg og dyktig lege!
Lege: Hasan Hussain Kaskhol SkrevetJeg besøkte nylig Hasan. Han var utrolig dyktig og fikk meg til å føle meg hørt og trygg. Jeg satte virkelig pris på den omsorgsfulle og profesjonelle tilnærmingen. Anbefaler dr. Hasan på det sterkeste!
Uprofesjonell, ufin og slurvete
Lege: Basharat Ali SkrevetDr. Basharat er ufin, frekk, uprofesjonell og lite imøtekommende. Han ser minst mulig på deg, og ønsker å gjøre minst mulig. Han utfører aldri kliniske undersøkelser eller stiller relevante spørsmål.
Noen ganger forsøker han også å ringe deg på fritiden, selvom han vet du er opptatt. Deretter sender han faktura for «ikke møtt til time», og når du gir beskjed til helsesekretærene er de allerede klar over at han gjør det - og at det ikke er greit. Når du sier ifra, så sender han ytterligere fakturagebyr. Han er kynisk. Jeg har aldri opplevd en lignende lege.
Hadde det ikke vært for nasjonal fastlegekrise hadde jeg aldri satt min fot inne hos han.
Faglig dyktig, grundig og meget seriøs
Lege: Basharat Ali SkrevetHan tar seg seg tid til å undersøke deg. Svært flink til å følge opp, ofte etter kontortid da han tar jobben sin seriøst. En person som jeg stoler på. Jeg er glad for at jeg har han som fastlege.
Anbefales Ali på det sterkeste som din fastlege.
God, imøtekommende og dyktig!
Lege: Basharat Ali SkrevetEn av de legene jeg vil si er positiv på alle måter. Dyktig, imøtekommende, seriøs og ikke minst utrolig kompetent.
Anbefales på det sterkeste som lege
Dyktig lege
Lege: Basharat Ali SkrevetImøtekommende, lett og snakke med. Alltid blid når jeg kommer. God til å lytte. Har lett en samtale så ingen ting blir flaut og snakke om.
Jeg føler meg trygg hos Ali. Ikke hatt en så fin lege på mange år.
Veldig glad for at jeg byttet fastlege.
Les alle vurderingene
Les alle publiserte brukervurderinger på Legelisten.no.
Dette er en Pluss-tjeneste. Kjøp gir full Pluss-tilgang.