Brukernes vurderinger
Om vurderingeneSiste vurderinger av behandlere ved Vincent Medisinske Senter
En lege med omsorg.
Lege: Anna-Maria Gorska Schnitzkewitz SkrevetJeg har vært pasient hos Anna Gorska i ett års tid og har vel vært gjennom det meste ..
En lege som ser hele pasienten, som er profesjonell men som viser omsorg og empati.
Jeg oppfatter henne som en dyktig lege , henviser videre om det er noe og henvisning er sendt før timen er over .
Hun er engasjert, tar seg god tid og lytter til meg , ser den pasienten som sliter med mer komplekse ting / tilstander og gir seg ikke før man er « i mål «.
En lege jeg med handa på hjertet anbefaler og unner alle ..
« Jentene « i skranken er hyggelige og imøtekommende , sender beskjed videre til lege og tar seg god tid til tross for at det er hektisk der til tider .
Rolig og behagelig lege
Lege: Filip Gorski SkrevetDa min fastlege skulle pensjoneres fikk jeg ett tips om at Dr. Filip Gòrski skulle starte ved Vincent Medisinske Senter. Etter og ha brukt samme lege i 30 år kan det jo by på utfordringer og gå til ny lege. Jeg ble møtt av en hyggelig lege som tok mine diagnoser og utfordringer på alvor. Min sykdomshistorie er sammensatt og trenger nøye vurdering når det gjelder medisiner og behandling. Jeg føler meg veldig godt ivaretatt av denne legen og har full tillit til han.
Fantastisk lege
Lege: Filip Gorski SkrevetFikk han som fastlege da han tok over legelisten etter sin far. Utrolig nøye, lyttende, presis og tar seg virkelig tid til å følge deg opp.
Ringer opp og gir beskjeder , henviser videre så fort han mener det trengs.
Anbefales virkelig på det varmeste.
Dyktig og grundig lege
Lege: Kristin Scheele SkrevetVår familie har hatt henne som lege i over 25 år, og er kjempefornøyde. Grundig og dyktig lege som tar deg på alvor og er utrolig god å snakke med. Hun har vært vår lege gjennom to barselperioder, alvorlig sykdom og vi kunne ikke ønsket oss en bedre.
Alltid støttende og hele familien føler seg trygg på henne.
Hun kan være direkte, men det bør også en lege være.
Håper det er lenge til hun går av med pensjon.
trygg og kunskaps rik.
Lege: Filip Gorski Skrevetvar til behandling av ny fastlege i forrige uke. Er veldig fornøyd, gikk igjennom min sjornal, og ble enige om videre behandling.
Les alle vurderingene
Les alle publiserte brukervurderinger på Legelisten.no.
Tilgangen varer i 24 timer. Kjøpet er en engangsbetaling.
💙 Visste du at Legelisten årlig har over 3 millioner brukere?