Brukernes vurderinger
Om vurderingeneSiste vurderinger av Spesialistsenteret på Straume
Dårlig opplevelse
Lege: Steinulv Aarebrot SkrevetVentetiden er det første man møter.. men så møter man en lege som etter 2 sekunder sier at det er ingenting han kan hjelpe med, og at jeg må bare leve med det. Vet at det finns flere forskjellige måter å redusere rosacea, men her møter man altså en lege som ikke orker å gi tips eller triks. Kom ut derfra og tenkte at det var nesten 400 kroner kastet ut vinduet. Ikke verd å dra til denne legen!
Kunnskapsrik
Lege: Christopher Finne Riley SkrevetVar hos dr Riley for første gang etter å ha vært pasient hos Kate Aase i over 30 år. Han hadde meget god tid til deg og lyttet nøye til det du sa. Undersøkelsen var veldig bra. Dette er en lege jeg anbefaler. Meget fornøyd.
Seiøs og empatisk
Lege: Kathe Aase SkrevetFølte meg skikkelig ivaretatt. Vennlig og dyktig. Legen gjorde grundig undersøkelse og forklarte underveis.
Prøver å hjelpe
Lege: Kathe Aase SkrevetKunnskapsrik og lang erfaring. Tror på pasientene sine. Hun er faglig og effektiv. Bruker ikke tid på tull og tomme fraser.
Fantastisk lege
Lege: Christopher Finne Riley SkrevetChristopher er er rolig, lyttende og flink lege. Han hører på pasienten og snakker på en forståelsefull måte. Dersom han er usikker på noe så gjør han alt for å finne svar. Han oppleves som genuint opptatt av pasient og for å finne løsning. Han er leget pasientvennlig. Helse- Norge burde hatt flere som han.
Les alle vurderingene
Les alle publiserte brukervurderinger på Legelisten.no.
Dette er en Pluss-tjeneste. Kjøp gir full Pluss-tilgang.