Brukernes vurderinger
Om vurderingeneSiste vurderinger av Gynekologene AS
Kunnskapsrik og dyktig gynekolog
Lege: Heidi Høgdahl SkrevetMin erfaring: jeg slet med å bli gravid, ble henvist til Høgdahl og har nå tre barn. Hun vet hva hun driver med. Jeg skjønner hva folk her mener med at hun kan virke kort og kanskje også arrogant. Men jeg liker og likte henne godt, da jeg liker sterke kvinner som ikke duller og godsnakker, jeg vil ha en som er dyktig, som vet hva hun driver med. Jeg har hatt mange gode, betryggende samtaler med Heidi, men kan se for meg at hun ikke liker sutring og klaging.
Fantastisk gynekolog
Lege: Christine Hancke SkrevetDen beste jeg har vært hos. Lett å kommunisere med, tar seg tid til å diskutere. Grundig, varm og morsom.
Usensitiv og overkjørende
Lege: Heidi Høgdahl SkrevetLyttet ikke til pasienten, svarte ikke på spørsmål og minimaliserte problemene.
Latet til å ha bestemt seg for hvordan timen skulle gå før jeg hadde åpnet munnen.
Tok ikke store smerter på alvor.
Hyggelig og profesjonell
Lege: Christine Hancke SkrevetAlt godt å si om henne. Føler meg ivaretatt og trygg. Forklarer grundig og har humor. Perfekt!
Jeg anbefaler henne.
Ubehagelig opplevelse
Lege: Christine Hancke SkrevetEn av de mest ubehagelig helsepersonell som jeg har vært borti. Kald og ubehagelig- er det eneste man kan si, dessverre.
Les alle vurderingene
Les alle publiserte brukervurderinger på Legelisten.no.
Dette er en Pluss-tjeneste. Kjøp gir full Pluss-tilgang.