Brukernes vurderinger
Om vurderingeneSiste vurderinger av behandlere ved Åmot Legesenter DA
Den beste jeg har hatt
Lege: Gritta Windt SkrevetHUN LYTTER ,FØLER HUN TAR MEG PÅ ALVOR. TAR SEG TID OG JEG SYNTES HUN ER NØYE. KAN JO OGSÅ RINGE OG FÅ PRATE MED HENNE, FLIN TIL OG UNDERSØE OG TAR PRØVER.
ingen tillit
Lege: Ali Raza SkrevetJeg har gått gråtende fra den legen to ganger,jeg blir ikke tatt på alvor, og opplever å bli latterliggjort
Meget dyktig lege
Lege: Gritta Windt SkrevetGritta er den typen lege som lytter godt til hva jeg har å fortelle, og jeg føler at jeg blir tatt på alvor til enhver tid. Hun er et behagelig og empatisk vesen. Jeg vil rette en takk for at jeg får lov til å være en av hennes pasienter.
Utrolig dyktig lege
Lege: Gritta Windt SkrevetSom fastlege er hun svært pliktoppfyllende og viser seg interessert i sine pasienter. Flink til å følge opp og meget nøye i det arbeidet hun gjør.
Lytter og tar seg god tid
Lege: Kristoffer Solumshengslet SkrevetHan er flink, god samtaler og tar deg på alvor. Han tar seg god tid...ofte for god tid, så d blir litt venting på venterommet.
Den eneste legen jeg har hatt som forstår seg både på angst, stress + det medisinske.
Les alle vurderingene
Les alle publiserte brukervurderinger på Legelisten.no.
Tilgangen varer i 24 timer. Kjøpet er en engangsbetaling.
💙 Visste du at Legelisten årlig har over 3 millioner brukere?