Brukernes vurderinger
Om vurderingeneSiste vurderinger av Hudlege Moser
Forsinket og forhastet
Lege: Karin Moser SkrevetBle møtt av en trivelig sekretær/kontorarbeider.
Ble henvist til legens kontor for å vente på konsultasjon. Måtte vente 27 minutter på kontoret før Moser kom innom. Startet da med et tafatt håndtrykk, sa takk for sist (jeg hadde aldri vært der før), og husket ikke passordet på sin PC. Etter hjelp fra sekretær fikk hun logget på, og kikket ikke på henvisningen fra fastlegen. Jeg forklarte selv etter beste evne, og hun gjorde som jeg antydet. Etter 3-4 minutter var hun ferdig, med minimalt med forklaring og anbefalinger. Hun er nok en flink lege, men skaper ikke tillit til sine pasienter.
Effektiv og grundig.
Lege: Karin Moser SkrevetNoe fprinkelse, måtte vente ca 10 min; akseptabelt. Hyggelig vesen, rask behandling (enkelt tilfelle) og gode råd.
Hyggelige og profesjonelle
Lege: Karin Moser SkrevetJeg var inne på grunn av hormonell akne, eller voksenkviser, og opplevde å bli tatt veldig seriøst. Jeg har lenge måtte kranglet med fastlegen for å få en henvisning og ble nesten på gråten av hvor seriøst jeg ble møtt av Moser. Hun tok hensyn til både min daværende tilstand, de erfaringene jeg hadde hatt tidligere og mine ønsker. Jeg følte virkelig at hun lyttet til meg og hun ga meg en lang innføring i situasjonen, hva hun kunne hjelpe med og hvordan det ville foregå.
Damene i resepsjonen hadde godt humør og var både morsomme og betryggende. Det var alltid veldig god stemning hver gang jeg satt og ventet på blodprøvene.
Eneste negative er at det var vanskelig å finne inngangsdøren ved første besøk.
Dyktig dama!
Lege: Karin Moser SkrevetBle egentlig henvist av fastlegen for noen solskader i ansiktet.
Moser sjekket hele kroppen og fant en føflekk på ryggen som så farlig ut. Hun fjernet den med det samme, utrolig rask og bra service!
Fikk beskjed to uker senere at det var føflekkkreft i den, men at jeg var heldig og sannsynlig kurert, siden den var oppdaget tidlig. Måtte en tur til kirugen for å ta litt mere.
Jeg er meget fornøyd med henne som lege. Hun er ikke den mest hyggelige typen, men rask, effektiv og typisk tysk. Men jammen profesjonell og faglig dyktig!
Hadde hun ikke vært så grundig, ville jeg kansje fått spredning. Sa jeg går gledelig til mine kreftkontroller, føler meg godt ivaretatt der.
Anbefales ikke.
Lege: Karin Moser SkrevetHyggelig og imøtekommende kontorpersonale. Legen var stresset, virket kun overfladisk interessert og gav utilstrekkelig med informasjon. Var lite forståelsesfull og jeg som pasient opplevde meg til bry når jeg ba om forklaring eller ville beskrive flere plager og symptomer. Jeg satt også, som flere andre beskriver, med opplevelsen av å regelrett blitt "kastet ut" av kontoret. Aldri opplevd lignende. Måtte komme tilbake dagen etter for å få godt nok forklart når og hvor lenge medisin skulle tas, da hun ikke hadde forklart dette eller skrevet det på resepten. Tilskudd hun forskrev fantes heller ikke på apoteket i dosen hun anga. Hun var noe hyggeligere og forståelsesfull på andre konsultasjon, men denne ville vært helt unødvendig hvis hun hadde gjort en bedre jobb i utgangspunktet. I tillegg tok hun betaling for en full konsultasjon selv om dette var 3-4 min for å rette opp etter egen tilkortkommenhet fra dagen før. Fikk likevel noe hjelp der og time raskt, men opplevde bedre behandling på alle nivå på St. Olavs.
Les alle vurderingene
Les alle publiserte brukervurderinger på Legelisten.no.
Tilgangen varer i 24 timer. Kjøpet er en engangsbetaling.
💙 Visste du at Legelisten årlig har over 3 millioner brukere?