Brukernes vurderinger
Om vurderingeneSiste vurderinger av Bergen Spesialistsenter, avdeling gynekologi
Profesjonell og hyggelig
Lege: Maria Barøy Ræder SkrevetMaria gjennomfører kontroller raskt og enkelt, uten at det er ubehagelig. Mye flinkere til å ta celleprøve enn enkelte andre er, så nå slipper jeg å være redd for det lengre. Hun er rett på, men på en god måte. Man føler at timen ble brukt godt, og at man blir godt ivaretatt. Positivt at hun forventer at begge parter kommer til timer som gjelder fertilitet og det å prøve.
Dyktig
Lege: Maria Barøy Ræder SkrevetGrei, ryddig og beroligende. Kan anbefale henne på det sterkeste. Hun tok seg god tid og forklarte godt underveis
Flink lege
Lege: Yngvild Skåtun Hannestad SkrevetJeg forstår ikke alle de negative innleggene. Jeg blir veldig godt ivaretatt av dr Yngvild. Rolig og behagelig.
(Og jeg er en ordentlig pyse)! Jeg skal fortsette til kontroll i tre år til, og er takknemlig for at jeg har en flink og rolig lege. Kontordamen er veldig hyggelig
Kald og lytter ikke etter
Lege: Yngvild Skåtun Hannestad SkrevetOm du ønsker å bli gravid, så er ikke Hannestad riktig gynekolog for deg. Hun hørte ikke etter på noe av det jeg sa, hun brydde ikke seg om bekymringene mine og hun fulgte meg ikke opp. Hadde flere timer med henne og hun utførte aldri noen av prøvene jeg ba om. Vi kastet bort over et år hos henne og hun fokuserte aldri på grunnen til at vi var der; nemlig at vi ikke ble gravide.
Ellers er hun kald og lite empatisk.
De i resepsjonen der imot er veldig hyggelige og behjelpelige.
Trygg og kunnskapsrik
Lege: Maria Barøy Ræder SkrevetMaria er en fantastisk lege. Hun ga god informasjon gjennom hele timen, viste medfølelse og empati. I tillegg er hun svært dyktig og undersøkelsen ble gjennomført effektivt, men på en hensynsfull måte.
Les alle vurderingene
Les alle publiserte brukervurderinger på Legelisten.no.
Dette er en Pluss-tjeneste. Kjøp gir full Pluss-tilgang.