Brukernes vurderinger
Om vurderingeneSiste vurderinger av Alta Gynekologi AS
Er du i overgangsalderen, styr unna.
Lege: Susanne Ursula Woerner SkrevetAlt i alt et frustrerende besøk. Følte ikke hun lyttet eller prøvde å forstå meg. Snakket til meg som om jeg var dum. Tok ikke meg og mine problemer seriøst. Opplever henne som utdatert.
Hun mener at kvinner i overgangsalderen ikke trenger medisiner om de ikke har alvorlige plager. Hun mener at hormoner bør evt gies i kortest mulig tid. Hun mener tilførte hormoner øker kreftfaren betydelig. Hun nekter å gi testosteron til kvinner.
Om du ønsker hjelp i overgangsalderen er ikke denne gynekologen å anbefale!
Styr unna!!
Trygg og særiøs
Lege: Susanne Ursula Woerner SkrevetHar ved flere anledninger vært hos henne. Tidlig UL, sjekk, konsultasjon osv. Hver gang har jeg følt at jeg blir sett og hørt. Hun forklarer alt hun gjør/ser og hvordan man evnt kan årdne det. Hun har vært til stor hjelp for min del. Mange glemmer nok at hun er tysk, væremåten kan være noe "rett frem", som mulig kan skremme noen. Jeg har alltid vært fornøyd å vil alltid annbefale henne!
Nedverdigende og frekk
Lege: Susanne Ursula Woerner SkrevetTar ikke pasientene seriøst, opplever en tydelig arroganse. Hun lytter så absolutt IKKE til yngre jenter, og selv med tydelig beskjed fra fastleger hva som skal gjøres/undersøkes.
Hva pasienten selv har og si er irrelevant.
Ønsker du og føle deg ekstremt nedverdiget og dra med og føle deg dårlig om deg selv så er Susanne damen for deg. Om det ikke er ønskelig, styr unna for alt du har!
Les alle vurderingene
Les alle publiserte brukervurderinger på Legelisten.no.
Tilgangen varer i 24 timer. Kjøpet er en engangsbetaling.
💙 Visste du at Legelisten årlig har over 3 millioner brukere?