Brukernes vurderinger
Om vurderingeneSiste vurderinger av Oslo Endoskopi AS
Trygg, omsorgsfull og informativ.
Lege: Desmond O'Leary SkrevetJeg skriver sjelden vurderinger som dette, men etter dagens besøk hos doktor O’Leary og Hilde måtte jeg rett og slett bare inn og dele min begeistring. Dette er en av de beste opplevelsen jeg har hatt med en lege noen gang. Snakk om å være serviceinnstilt, omsorgsfull, kunnskapsrik, kommunikativ, dyktig og hyggelig. Anbefales på det sterkeste!
Empatisk og kunnskapsrik
Lege: Desmond O'Leary SkrevetHar brukt O´Leary siden 1995, til mange gastroskopi og koloskopi opp gjennom årene. Jeg finner ikke store og gode nok lovord. Føler meg sett både som menneske og pasient (også av Hilde O´Leary). I forkant, og underveis, blir prosessen/gangen i undersøkelsen forklart i et språk jeg kan forstå. I etterkant blir funn, medisinering og veien videre forklart, og det er åpent for spørsmål på det jeg måtte lure på.
God opplevelse
Lege: Asad Ali SkrevetKoloskopi gikk uten smerter og ganske fort. Legen virket trygg, profesjonell, kom med gode råd videre.
Vennlig og dyktig
Lege: Desmond O'Leary SkrevetJeg kan varmt anbefale denne legen. Jeg har tatt koloskopi her to ganger med fem års mellomrom og ble møtt med vennlighet og grundig informasjon før, under og etter undersøkelsen. Begge gangene Assistenten var også veldig vennlig.
Ubdersøkelsen ble heller ikke ubehagelig så neste gang jeg tok undersøkelsen grudde jeg meg ikke i forkant.
Jeg har sjeldent eller aldri møtt en så vennlig lege. Han er også faglig dyktig.
Koloskopi uten ubehag!
Lege: Desmond O'Leary SkrevetJeg ble møtt med vennlighet og god informasjon om hva som skulle skje. Dr O’Leary og hans assistent gjennomførte undersøkelsen på en trygg og profesjonell måte helt uten ubehag. I etterkant tok han seg god tid i samtalen om den videre oppfølging. Jeg anbefaler Dr. O’Leary på det varmeste.
Les alle vurderingene
Les alle publiserte brukervurderinger på Legelisten.no.
Dette er en Pluss-tjeneste. Kjøp gir full Pluss-tilgang.