Brukernes vurderinger
Om vurderingeneSiste vurderinger av Psykolog Anette Hatlebrekke
Fantastisk!
Psykolog: Anette Hatlebrekke SkrevetJeg vil gjerne uttrykke hvor takknemlig jeg er for den fantastiske hjelpen jeg har fått fra Anette. Hun er utrolig dyktig, betryggende, forståelsesfull og varm. Jeg opplever det som veldig enkelt å finne tonen med henne, og hun har alltid god innsikt og kunnskap om hva hun snakker om. Anette har hjulpet meg gjennom en tøff periode, og har alltid vært i stand til å finne de rette ordene for å hjelpe meg å håndtere mine psykiske plager.
Hun har en fantastisk evne til å skape en avslappet og trygg atmosfære, og hun har alltid en god sans for humor som gjør at jeg føler meg velkommen og avslappet når jeg er i hennes nærvær. Selv om jeg har en lang vei å gå, føler jeg meg nå mer rustet til å mestre mine psykiske utfordringer, og jeg vil takke Anette for hennes dedikasjon og støtte.
Super
Psykolog: Anette Hatlebrekke SkrevetFikk hjelp til det jeg trengte, lenge før jeg skjønte det selv:) Får time fort, alltid tilgjengelig. Dyktig i jobben sin
Trygg, dyktig og direkte
Psykolog: Anette Hatlebrekke SkrevetTrygg, dyktig og direkte psykolog. Fant tonen lett, stilte gode spørsmål og fikk fort tillitt til Anette. Brukte også en del humor og det var fint.
Førsteinntrykket av lokalet var ikke bra, men forstod raskt når vi satt igang samtalen at denne dama vet hva hun prater om.
Vi ser frem mot fortsettelsen men hjalp allerede etter første time.
Takk for hyggelig tilbakemelding som gleder meg. 28 juni flyttes virksomheten i nye lokaler i Bjørnsonsgate 34 da nåværende lokaler ikke egner seg lenger. Der er det nok av gjesteparkering og bedre ventilasjon og luft utenfra.
Besvart av Anette HatlebrekkeVarm og god kvinne med mye kunnskap
Psykolog: Anette Hatlebrekke SkrevetMeget imponerende og kunnskapsrik kvinne. Jeg følte meg trygg,sett og hørt. Både jeg og mannen min syns at hun er lett å kommunisere med og kommer med konkrete svar på det du lurer på.
Anbefaler henne sterkt.
Fiasko II
Psykolog: Anette Hatlebrekke SkrevetFørste inntrykk/totalintrykk: Basert på kun 1 møte. Mitt utgangspunkt var å etablere kontakt for videre arbeid, men det var ikke grunnlag for det. I mange år var kartlegging en viktig del av mitt arbeid, noe vi brukte en del timer på for å tilegne oss en mest mulig troverdig oversikt. Synes kartleggingen ble mangelfull, og konklusjonen deretter. Private synsinger, påstander og konklusjoner som ikke passet inn --> lokket på smilebåndet hos meg. HVA SOM VAR BRA : Behandler er Direkte, Rettfrem, Konfronterende, Virker kunnskapsrik. Det er gode nødvendig egenskaper, det kan være bra men slik jeg tenker så bør det være etablert tillit om det skal ha en hensikt. HVA KAN BLI BEDRE: Behandler kan søke å tilegne seg et mer helhetlig bilde/ gi litt mer tid til før man konkluderer... gjerne utelate personlige synsinger/påstander og konklusjoner......
Takk for en ærlig og fin tilbakemelding. Jeg tar ditt innspill til følge etter min streben etter å levere mine tjenester så godt som mulig. Tusen takk!
Besvart av Anette HatlebrekkeLes alle vurderingene
Les alle publiserte brukervurderinger på Legelisten.no.
Tilgangen varer i 24 timer. Kjøpet er en engangsbetaling.
💙 Visste du at Legelisten årlig har over 3 millioner brukere?