Jonas Peter Nicklasson

Fastlege
Mann, 64 år

Godkjenning

Autorisasjon (1996)

Ledige plasser

8 av 1200
Bytt fastlege

Bytte til Jonas Peter Nicklasson?

Bytte av fastlege gjøres på helsenorge.no. Klikk på knappen under for å gå til Jonas Peter Nicklasson's oppføring der.

Advarsler

Sjekk eventuelle reaksjoner fra Helsetilsynet

Vurderings­varsel

Bli varslet når nye vurderinger blir publisert

Praksis

Dyrendals Medisinske Senter Telefonnummer 69 17 52 00 69 17 52 ...
Dyrendalsveien 13C 1778 Halden
Jonas Peter Nicklasson er en av 30 fastleger i Halden

Brukernes vurderinger

Om vurderingene

Om vurderingene

Legelisten publiserer vurderinger skrevet av pasienter og, i noen tilfeller, deres pårørende.

Alle vurderinger blir moderert for å sikre kvaliteten i det som blir publisert. Vurderinger som er i tråd med våre retningslinjer blir publisert, i motsatt fall blir de avvist. Brukere mottar varsel om vurderingen deres blir publisert eller avvist. Hvis den blir avvist angis, som hovedregel, årsak til avvisningen.

Vurderinger vises i kronologisk rekkefølge. De nyeste vurderingene vises øverst. Gjennomsnittlig skår for behandlere og klinikker beregnes som et vanlig gjennomsnitt der alle vurderinger vektes likt. Kun publiserte vurderinger medregnes i gjennomsnittet.

Noen klinikker og behandlere kjøper tjenester av Legelisten, for eksempel Premium Profil. Slike avtaler mellom klinikker, behandlere og Legelisten påvirker ikke om vurderinger blir publisert eller avvist.

Mer informasjon om vurderinger kan finnes på siden Ofte stilte spørsmål.

Samlet vurdering
(43)
43 vurderinger
Tilgjengelighet
(38)
38 vurderinger
Tillit og kommunikasjon
(37)
37 vurderinger
Service
(37)
37 vurderinger

Siste vurderinger av Jonas Peter Nicklasson

Forståelsefull lyttende lege

Skrevet
Samlet vurdering
Tilgjengelighet
Tillit og kommunikasjon
Service

Det betyr mye å ha en lege som kan lytte til pasienten. Jonas har tid og vurderer ikke mine egne beslutninger negativt. Mange har leger som pasienten ikke tør åpne munnen sin for.Jeg har vært heldig som kom hit til Jonas og jentene på kontoret.

En av de dårligste jeg har hatt

Skrevet
Samlet vurdering
Tilgjengelighet
Tillit og kommunikasjon
Service

virker ikke som han tar pasientene på alvor, uansett hva så er svare at det ikke er noe alt "alt er bra"

Ikke den beste.

Skrevet
Samlet vurdering
Tilgjengelighet
Tillit og kommunikasjon
Service

Høfflig og grei, men dårlig tid og ikke veldig flink til å følge opp.

Dessverre dårlig

Skrevet
Samlet vurdering
Tilgjengelighet
Tillit og kommunikasjon
Service

Nicklasson var en bra lege helt til jeg og 2 av barna mine ble syke og jeg følte han mente vi var noen hypokondere.

Jeg byttet lege til både barna mine og meg, nå har vi tett oppfølgning og er på bedringens vei alle 3.

Dyktig lege

Skrevet
Samlet vurdering
Tilgjengelighet
Tillit og kommunikasjon
Service

Føler at han har tid til å høre på deg og er veldig hyggelig og snakke med!
Her har jeg det bra og får den hjelpen jeg trenger når det er noe.

Vis flere...