Arnaldo Lerner

Allmennlegespesialist og fastlege
Mann, 65 år

Spesialisering

Allmennmedisin

Godkjenning

Autorisasjon (1990)

Ledige plasser

103 av 2225

Advarsler

Sjekk eventuelle reaksjoner fra Helsetilsynet

Vurderings­varsel

Bli varslet når nye vurderinger blir publisert

Praksis

Dr Lerner's Legekontor Telefonnummer62 94 49 1062 94 49 ...
Solørveien 1075 2260 Kirkenær
Vis kart
Arnaldo Lerner er en av 2 fastleger i Grue

Brukernes vurderinger

Om vurderingene
Samlet vurdering
(26)
26 vurderinger
Tilgjengelighet
(23)
23 vurderinger
Tillit og kommunikasjon
(22)
22 vurderinger
Service
(21)
21 vurderinger

Siste vurderinger av Arnaldo Lerner

Tilbakemelding på min fastlege

Skrevet
Samlet vurdering
Tilgjengelighet
Tillit og kommunikasjon
Service

Jeg har vært pasient hos Dr. Lerner siden tidlig på 90-tallet og har alltid fått svært god oppfølging. Han tar seg tid til å lytte, viser oppriktig interesse og behandler meg med respekt. Jeg får som regel raskt time, og opplever at jeg blir tatt på alvor hver gang. Dr. Lerner gir meg en trygghet og tillit som betyr mye – en lege jeg virkelig kan anbefale.

Profesjonel

Skrevet
Samlet vurdering
Tilgjengelighet
Tillit og kommunikasjon
Service

Han er profesjonell og kunnskapsrik. Forståelses full og lett og prate med. Får time fort når det er behov for det.

Trygg og god lege!

Skrevet
Samlet vurdering
Tilgjengelighet
Tillit og kommunikasjon
Service

Trygg og kunnskapsrik, lyttende og rask til å henvise videre ved behov.
Trivelig og profesjonelle personell.

Trygg og kunnskapsrik lege

Skrevet
Samlet vurdering
Tilgjengelighet
Tillit og kommunikasjon
Service

Får raskt time. Sender melding eller ringer og får raskt svar ( i løpet av noen få timer). Både om det gjelder reseptfornyelse eller oppmøtetime. Jeg har sendt melding på helsenorge, og fått time samme dag. Blitt akutt syk og fått hjelp med en gang. Flere ganger: en gang ved herpes zoster, to ganger ved skutt allergisk reaksjon med ekstrem hovenhet og urticaria. En gang ettet å ha falt og ødelagt den store lårmuskelen og rn gang ved ribbeinsbrudd. Allround fått radknognprofeskonrl hjelp
Jeg stoler på legen. Han sender meg videre når det er påkrevet og han behandler det som kan behandles på legekontoret. Jeg kunne ikke hatt en bedre lege!

Kunnskapsrik og interessert

Skrevet
Samlet vurdering
Tilgjengelighet
Tillit og kommunikasjon
Service

Jeg opplever Lerner som en trygg og god fastlege. Har hatt han som lege i 35 år. Han kjenner meg og min familie godt og har alltid vært imøtekommende. Han har til og med svart på spørsmål fra meg i sin ferie. Jeg har alltid fått time fort hos han og har aldri måttet vente lenge. Er det noe han er i tvil om blir jeg sendt fort til videre undersøkelser. Jeg syns tilgjengeligheten til legekontoret er svært god og det er dyktige medarbeidere både på labben og resepsjonen. Jeg får ikke rost dr. Lerner nok for hans interesse for pasientens ve og vel!

Vis flere...