Anders Spakmo Rosvoldaunet
Mann, 43 år
Meget fornøyd etter at jeg skiftet til Anders Rosvoldaunet. Virker meget flink og profesjonell. Har tid til å lytte og jeg har fått meget god oppfølging.
Legen er snill, hyggelig, forståelsesfull og kunnskapsrik. Øvrig personale er veldig omgjengelige og hyggelige. Veldig kjedelig og utrivelig venterom.
Ble veldig overrasket og glad da legen (som den første noen gang) greide å hjelpe meg med en "sykdom" jeg har slitt med hele livet. Likevel sitter jeg igjen misfornøyd da han ikke har greid å behandle diverse andre plagsomme, forholdsvis enkle infeksjoner osv. Han har glemt å gi resepter før helgen slik at jeg har vært i flere dager uten medisin, om jeg bestiller legetime får jeg som regel time ca 7-10 dager senere, må også ofte sitte i 30-45 minutter å vente på å få komme inn til timen. Ga samme type medisin selv om jeg sa i fra om at denne sorten ikke virket på meg. Skifter nå lege.
Har vært hos ham ved ett besøk. Legen var hyggelig og profesjonell. Følte meg godt ivaretatt. Kan absolutt aanbefale ham.
Som regel (men ingen regel uten unntak) så kjenner pasientene kroppen sin bedre enn en lege. Og Anders tar dette på alvor. Dessuten går han langt for å finne ut av ting, har bare positive opplevelser med Anders! Håper han forblir lenge på Munkholmen!
Vis flere...