Benjamin Christoffer Gustavsen

Allmennlegespesialist og fastlege
Mann, 44 år

Spesialisering

Allmennmedisin

Godkjenning

Autorisasjon (2008)

Ledige plasser

0 av 700
Motta varsel hvis denne legen får ledig plass

Venteliste

138 personer

Sist ledig plass

Se når legen sist åpnet sin liste for nye pasienter utenom ventelisten

Advarsler

Sjekk eventuelle reaksjoner fra Helsetilsynet

Vurderings­varsel

Bli varslet når nye vurderinger blir publisert

Praksis

Strand legesenter - Energigården Telefonnummer 56 15 89 00 56 15 89 ...
Florvågvn. 6 5300 Kleppestø
Benjamin Christoffer Gustavsen er en av 27 fastleger i Askøy

Brukernes vurderinger

Om vurderingene

Om vurderingene

Legelisten publiserer vurderinger skrevet av pasienter og, i noen tilfeller, deres pårørende.

Alle vurderinger blir moderert for å sikre kvaliteten i det som blir publisert. Vurderinger som er i tråd med våre retningslinjer blir publisert, i motsatt fall blir de avvist. Brukere mottar varsel om vurderingen deres blir publisert eller avvist. Hvis den blir avvist angis, som hovedregel, årsak til avvisningen.

Vurderinger vises i kronologisk rekkefølge. De nyeste vurderingene vises øverst. Gjennomsnittlig skår for behandlere og klinikker beregnes som et vanlig gjennomsnitt der alle vurderinger vektes likt. Kun publiserte vurderinger medregnes i gjennomsnittet.

Noen klinikker og behandlere kjøper tjenester av Legelisten, for eksempel Premium Profil. Slike avtaler mellom klinikker, behandlere og Legelisten påvirker ikke om vurderinger blir publisert eller avvist.

Mer informasjon om vurderinger kan finnes på siden Ofte stilte spørsmål.

Samlet vurdering
(11)
11 vurderinger
Tilgjengelighet
(11)
11 vurderinger
Tillit og kommunikasjon
(11)
11 vurderinger
Service
(9)
9 vurderinger

Siste vurderinger av Benjamin Christoffer Gustavsen

Dyktig lege som tar deg på alvor!

Skrevet
Samlet vurdering
Tilgjengelighet
Tillit og kommunikasjon
Service

Benjamin er en lyttende lege, en som undersøker det han er usikker på, og som sender deg videre om det er behov for det, eller han mener at det er det rette å gjøre. Han er ung, men har min fulle tillit. Jeg hadde han som vikarlege i 2010/2011, og i 2013 fikk han ta imot faste pasienter. Da gikk jeg rett over til han. Ingen annen lege har tatt seg så godt av meg eller brydd seg så mye som Benjamin. Sykdommen jeg har, forskes det på pr i dag for å "finne en kur", og Benjamin holder seg oppdatert på dette. Han viser aldri at han har det travelt, selv om han ligger etter skjema. Han tar seg tid, stiller gode spørsmål, og forteller om det han har satt seg inn i når det gjelder min sykdom.

Kommer til å bli dyktig

Skrevet
Samlet vurdering
Tilgjengelighet
Tillit og kommunikasjon
Service

Han er en ung lege som har gått i "lære" under Odgaard. Dette kommer til å kommer han til nytte etterhvert da Odgaard er en fantastisk lege. Gustavsen selv har noen år forran seg før han er en stødig lege som vet hva han skal gjøre i alle situasjoner.

Når det kommer til enkle ting er han grei å ha, men når det kommer til litt mer kompliserte saker så er han uerfaren i sine handlinger.

Men alt i alt kommer han til å bli en strålende lege, han er allerede på god vei.

En fantastisk lege!!

Skrevet
Samlet vurdering
Tilgjengelighet
Tillit og kommunikasjon
Service

Er så utrolig fornøyd med denne legen, han tar seg god tid og viser at han bryr seg. Kan han ikke det som blir spurt om, så leser han seg opp til det. Har ingenting negativt å si.

Kjempe fornøyd

Skrevet
Samlet vurdering
Tilgjengelighet
Tillit og kommunikasjon
Service

Kjempe fornøyd med legen. Tar seg god tid og hjelper meg med det jeg trenger. Flink med ungene også

Ung, men utrolig dyktig lege!

Skrevet
Samlet vurdering
Tilgjengelighet
Tillit og kommunikasjon
Service

Har vært hos denne legen flere ganger, også da han var fast vikar for Odgaard. Ser veldig ung ut, men er utrolig dyktig! Tar seg alltid tid til å lytte skikkelig, og følger også opp pasienter via telefon utenfor kontortid om nødvendig. Er såpass gammel at jeg har vært innom en del av de andre legene på Askøy ( noen som fastleger, mange som vikarleger), og han er helt på høyde med de aller beste!

Vis flere...