Are Austnes

Allmennlegespesialist og fastlege
Mann, 56 år

Spesialisering

Allmennmedisin

Godkjenning

Autorisasjon (1998)

Ledige plasser

0 av 1050
Motta varsel hvis denne legen får ledig plass

Venteliste

76 personer

Sist ledig plass

Se når legen sist åpnet sin liste for nye pasienter utenom ventelisten

Advarsler

Sjekk eventuelle reaksjoner fra Helsetilsynet

Vurderings­varsel

Bli varslet når nye vurderinger blir publisert

Praksis

Solvang Legesenter Telefonnummer33 42 68 2033 42 68 ...
Skiringssalveien 24 3208 Sandefjord
Are Austnes er en av 73 fastleger i Sandefjord

Brukernes vurderinger

Om vurderingene

Om vurderingene

Legelisten publiserer vurderinger skrevet av pasienter og, i noen tilfeller, deres pårørende.

Alle vurderinger blir moderert for å sikre kvaliteten i det som blir publisert. Vurderinger som er i tråd med våre retningslinjer blir publisert, i motsatt fall blir de avvist. Brukere mottar varsel om vurderingen deres blir publisert eller avvist. Hvis den blir avvist angis, som hovedregel, årsak til avvisningen.

Vurderinger vises i kronologisk rekkefølge. De nyeste vurderingene vises øverst. Gjennomsnittlig skår for behandlere og klinikker beregnes som et vanlig gjennomsnitt der alle vurderinger vektes likt. Kun publiserte vurderinger medregnes i gjennomsnittet.

Noen klinikker og behandlere kjøper tjenester av Legelisten, for eksempel Premium Profil. Slike avtaler mellom klinikker, behandlere og Legelisten påvirker ikke om vurderinger blir publisert eller avvist.

Mer informasjon om vurderinger kan finnes på siden Ofte stilte spørsmål.

Samlet vurdering
(25)
25 vurderinger
Tilgjengelighet
(22)
22 vurderinger
Tillit og kommunikasjon
(24)
24 vurderinger
Service
(22)
22 vurderinger

Siste vurderinger av Are Austnes

Trygg og God

Skrevet
Samlet vurdering
Tilgjengelighet
Tillit og kommunikasjon
Service

Are har jeg hatt i mange år å har alltid hjulpet når det trengs. Han lytter og tar det jeg sier på alvor! Jeg føler meg virkelig ivaretatt i hans hender.
Anbefales på det sterkeste!

"Det går over av seg selv"

Skrevet
Samlet vurdering
Tilgjengelighet
Tillit og kommunikasjon
Service

Jeg har hatt Are Austnes i flere år og et gjentagende mønster er at jeg har måttet stå opp for meg selv dersom jeg ønsket videre utredning. I nesten alle tilfeller der jeg har hatt et spesifikt problem så har jeg blitt møtt med en holdning om at jeg forstørrer problemet og at det vil gå over av seg selv. Det har det dessverre ikke gjort!

Jeg har ikke fått gode tiltak eller forbedring i noen av mine langvarige plager gjennom Austnes, til tross for at han ellers var imøtekommende som person og tok seg tid. Gleder meg til å få ny lege.

Fantastisk lege

Skrevet
Samlet vurdering
Tilgjengelighet
Tillit og kommunikasjon
Service

Har hatt Are som lege i mange år og har alltid blitt tatt på alvor og lyttet til. Anbefales på det varmeste.

Kunnskapsrik og dyktig oppfølging

Skrevet
Samlet vurdering
Tilgjengelighet
Tillit og kommunikasjon
Service

Kjeme fornøyd med fast legen Are, noe mindre fornøyd med enkelte av dem andre legene.

Are Austnes stiller opp mer enn jobben hans tilseier og virkelig gjør sin innsats for å oppnå pasientens beste og mann virkelig føler seg ivaretatt.

6 stjerne pluss

Kunnskapsrik

Skrevet
Samlet vurdering
Tilgjengelighet
Tillit og kommunikasjon
Service

Lett å snakke med, god humor og veldig hyggelig. Er "flink" til å videresende til spesialister når det er behov. Synes at han tar pasienter seriøst og er god til å lytte. Alle leger skulle vært som han.

Vis flere...