Ketil Johan Bendiksen
Mann, 50 år
Bruker sobril og Imovane,og dette er noe jeg ikke kan bråslutte med.ja vi kan få til en plan men ikke akkurat nå
Kundevennlig og svært kunnskapsrik med glimt i øyet. Har holdt liv i meg i årevis, og ser fortsatt ut til å lykkes med det!
En fantastisk lyttende lege! Har alltid god tid, er grundig og har lang erfaring. Henviser når det trengs!
Fantastich blid og dyktig legemann 😊 ringer for time om morgenen og time samme dagen 😜 grundig undersøkelse
Har hatt Ketil de siste årene, men er sjelden hos han. Time på dagen prinsippet er helt håpløst. Ringer inn 8, står i kø i 40 minutter for så å være for sen til ledig time, eventuelt at man blir brutt i ventetiden.
Føler oppfølging er dårlig.
Manglet svar fra lege på å få forsikring, forsikringsselskap purret 3 ganger uten svar fra Ketil. Forsikring avvist.
Purret svar på MR. Ingen respons. 1 år senere kommer jeg på time, og får beskjed om «oi, det var visst funn på MR, sender henvisning til sykehuset». Enda 6 mnd ventetid på time der..
Alltid forsinket til time, må vente opptil 1 time.
Ringer inn for å bestille time til sønn, som også har Ketil som fastlege. Får hver gang beskjed at han ikke står oppført som fastlegen og at de må sjekke Helfo. I min Helfo står det svart på hvitt, stadig trøbbel med kommunikasjon.
Bytter nå fastlege, dette blir bare surr og rør
Vis flere...