Inka Marina Hillerns Bonotto

Allmennlegespesialist og fastlege
Kvinne, 46 år

Spesialisering

Allmennmedisin

Godkjenning

Autorisasjon (2011)

Ledige plasser

0 av 350
Motta varsel hvis denne legen får ledig plass

Venteliste

8 personer

Sist ledig plass

Se når legen sist åpnet sin liste for nye pasienter utenom ventelisten

Advarsler

Sjekk eventuelle reaksjoner fra Helsetilsynet

Vurderings­varsel

Bli varslet når nye vurderinger blir publisert

Praksis

Inka Marina Hillerns Bonotto er en av 24 fastleger i Senja

Brukernes vurderinger

Om vurderingene

Om vurderingene

Legelisten publiserer vurderinger skrevet av pasienter og, i noen tilfeller, deres pårørende.

Alle vurderinger blir moderert for å sikre kvaliteten i det som blir publisert. Vurderinger som er i tråd med våre retningslinjer blir publisert, i motsatt fall blir de avvist. Brukere mottar varsel om vurderingen deres blir publisert eller avvist. Hvis den blir avvist angis, som hovedregel, årsak til avvisningen.

Vurderinger vises i kronologisk rekkefølge. De nyeste vurderingene vises øverst. Gjennomsnittlig skår for behandlere og klinikker beregnes som et vanlig gjennomsnitt der alle vurderinger vektes likt. Kun publiserte vurderinger medregnes i gjennomsnittet.

Noen klinikker og behandlere kjøper tjenester av Legelisten, for eksempel Premium Profil. Slike avtaler mellom klinikker, behandlere og Legelisten påvirker ikke om vurderinger blir publisert eller avvist.

Mer informasjon om vurderinger kan finnes på siden Ofte stilte spørsmål.

Samlet vurdering
(11)
11 vurderinger
Tilgjengelighet
(6)
6 vurderinger
Tillit og kommunikasjon
(11)
11 vurderinger
Service
(6)
6 vurderinger

Siste vurderinger av Inka Marina Hillerns Bonotto

Verste legen!

Skrevet
Samlet vurdering
Tilgjengelighet
Tillit og kommunikasjon
Service

Er aldri tilgjengelig, og hjelper ikke når man er "heldig" og får tak i henne.
Hun er enten på ferie eller sykemeldt.

Den ene gangen jeg fikk tak i henne lå jeg med luftveisinfeksjon (bekreftet hos en annen lege da hun ikke var der), fikk telefontime med hun senere, og spurte pent etter hostesaft da den på butikken ikke hjalp. (Bør kanskje også inkludere at jeg hostet så mye at jeg spydde.)
Fikk til svar; "har du nå virkelig bruk for det? Jeg tror ikke du trenger det, så jeg vil ikke skrive noe ut til deg."

Hun snakket ned til meg, som om jeg var verdens dummeste person. Hun hørte ikke på noe av det jeg hadde å fortelle om min tilstand og at jeg har vansker med å reise 7 mil for å komme meg til lege da jeg ikke har bil.

Det er greit hun ikke vil skrive ut noen resepter til deg før du har vært inne til time, men når hun ikke er der blir jo det vanskelig... Gidder liksom ikke å vente 1-2 mnd før jeg kan få en legetime når det mest sannsynlig har gått over til den tid.