Frode Grøndahl
Mann, 56 år
Spesialisering
Godkjenning
Ledige plasser
Motta varsel hvis denne legen får ledig plass
Var kun pasient hos legen i knapt ett år, da jeg flyttet fra Sandefjord til Asker.
Hadde likevel 3 - 4 konsultasjoner hos ham under denne tiden, og har sjelden eller aldri opplevd en så hyggelig og positiv lege.
Kan anbefale ham på det varmeste!
Frode er den beste fastlegen jeg noengang har gått til! Han behandler ikke bare symptomene men er fast bestemt på å finne årsaken.
Super lege!!
Flink faglig, flink til å lytte og forstå. Tar ingenting for gitt og gir seg ikke før han får svar på pasientens plager.
Savnet i Alta.
Hadde Frode som fastlege mens han var i Alta. Synd at han dro.. Han er faglig dyktig,tar pasientene sine på alvor og henviser videre når det er nødvendig.Flink til å gi tilbake meldinger i form av brev.
Han har vært utmerket og mennekselig i svært vanskelig situasjon.
Både med tanke på opptreden og kommunikasjon, og med tanke på informasjon , oppfølgning og ikk minst faglig. Dette var ved dødsleiet til et familiemedlem.
Denne konkrete opplevelsen gjør han faktisk den beste legen jeg har støtt på!
Vis flere...