Artur Smet
Mann, 54 år
Autorisert
Ledige plasser
Motta varsel når denne legen får ledig plass
Dårlig oppfølging av kronisk syke med sammensatte symtomer.
Ikke rask nok til å henvise til spesialisthelsetjenesten.
Ser ikke ut til å fornye legekontoret i sin helhet.
Bør gi et inntrykk av at pasientene er velkommene og føler seg trygge og ivaretatt fra man kommer inn på venteværelse, lab og legekontor.
Har hatt han som lege siden jeg gikk på barneskolen og d er den beste legen jeg noen gang har hatt! Ringer jeg inn å skal ha time til ungene så kommer de inn på dagen og han finner ut av alt av plager på både meg og ungene veldig fort :)
Har hatt Artur Smet i mange år, veldig fornøyd med både kompetanse og kommunikasjonsferdigheter. Anbefales på det sterkeste av meg.
Han har hjulpet meg med diverse plager senebetennelelser o.l
Flink til å forklare.
Jeg er stort sett fornøyd med ham som lege.
Hvis det gjeleder forkjølelse eller "små" sykdommer da er han greit. Men med dypere diagnoser kronisk sykdom og langvarig eneste man kan få ,det er sykemelding. Man må spørre om henvisning til spesialist. Vet ikke noe om hvordan han er mot barn for det har jeg ennå. Men generelt lytter han ikke så veldig nøye. Anbefales ikke. Har byttet han i fjor.