Kathrine Sørestrand Øye

Allmennlegespesialist og fastlege
Kvinne, 44 år

Spesialisering

Allmennmedisin

Godkjenning

Autorisasjon (2010)

Ledige plasser

0 av 750
Motta varsel hvis denne legen får ledig plass

Venteliste

141 personer

Sist ledig plass

Se når legen sist åpnet sin liste for nye pasienter utenom ventelisten

Advarsler

Sjekk eventuelle reaksjoner fra Helsetilsynet

Vurderings­varsel

Bli varslet når nye vurderinger blir publisert

Praksis

Kathrine Sørestrand Øye er en av 42 fastleger i Porsgrunn

Brukernes vurderinger

Om vurderingene
Samlet vurdering
(7)
7 vurderinger
Tilgjengelighet
(7)
7 vurderinger
Tillit og kommunikasjon
(7)
7 vurderinger
Service
(7)
7 vurderinger

Siste vurderinger av Kathrine Sørestrand Øye

Flink og kunnskapsrik

Skrevet
Samlet vurdering
Tilgjengelighet
Tillit og kommunikasjon
Service

Kathrine er en utmerket lege som har hjulpet meg enormt med min sykdom. Hun stilte raskt en korrekt diagnose, noe som førte til at jeg fikk tidlig henvisning og time hos spesialist. Kathrine forklarer grundig og tar seg god tid med sine pasienter. Jeg er svært fornøyd med henne og mener hun er en svært dyktig lege med stor empati og medmenneskelighet. Hun er uunnværlig for meg, og jeg kunne ikke tenke meg en annen lege. Hun er fantastisk flink!

Ett godt medmenneske.

Skrevet
Samlet vurdering
Tilgjengelighet
Tillit og kommunikasjon
Service

Litt full fart noen ganger for hun har nok å gjøre, men jeg er idag veldig glad for å ha henne som fastlege. Har hatt henne i noen år. Flyttet til en annen kommune men kjører gledelig 4-5 mil for konsultasjoner med henne.

Bruker Helsenorge og hun er enkel å komme i kontakt med.

Samboeren min er misunnelig ;)

Imøtekommende og flink

Skrevet
Samlet vurdering
Tilgjengelighet
Tillit og kommunikasjon
Service

Byttet til Kathrine for noe år siden. Da jeg flyttet fra en annen kommune. Kathrine er blid å hyggelig veldig nøye og skaper en trygghet jeg trenger som smertepasient etter mange operasjoner. Kathrine Er lett å få tak i og svarer relativt fort når jeg trenger henne. Er så fornøyd at begge ungene mine å samboer har byttet til henne. Selve lokale er ok ikke mer en det, resepsjonen derimot er så der, vanskelig å komme i mellom på tlf.
Men for min del bruker jeg appen Helse-Norge og oppnår kontakt rask med Kathrine mellom den. Topp karakter til Kathrine :) men selve klinikken trekker litt ned.

Veldig imøtekommende

Skrevet
Samlet vurdering
Tilgjengelighet
Tillit og kommunikasjon
Service

God og trygg å forholde seg til. Har egentlig vanskeligheter med å åpne meg, men i hennes nærvær har jeg blitt litt bedre.

Supert førsteinntrykk, skuffet

Skrevet
Samlet vurdering
Tilgjengelighet
Tillit og kommunikasjon
Service

Første møtene med Øye var hyggelige, følte jeg fikk hjelp til det jeg spurte om og imøtekommende. Problemene startet når svangerskapskontrollene var, hun skremte unødvendig med undersøkelser og informasjon.
Blodtrykket ble vesentlig høyere hos henne enn hos andre.
Dermed bytter jeg fastlege fordi kan ikke ha en jeg ikke lengre føler meg trygg hos, og spesielt ikke når det kommer til min datter.

Vis flere...