Mohammad Asif Malik

Fastlege
Mann, 37 år

Godkjenning

  • Autorisasjon - Lege (2018)
  • Autorisasjon - Radiograf (2012)

Ledige plasser

0 av 1450
Motta varsel hvis denne legen får ledig plass

Venteliste

20 personer

Sist ledig plass

Se når legen sist åpnet sin liste for nye pasienter utenom ventelisten

Advarsler

Sjekk eventuelle reaksjoner fra Helsetilsynet

Vurderings­varsel

Bli varslet når nye vurderinger blir publisert

Praksis

Åskollen Legesenter DA Telefonnummer 32 20 80 60 32 20 80 ...
Nordbyveien 75 3038 Drammen
Mohammad Asif Malik er en av 108 fastleger i Drammen

Brukernes vurderinger

Om vurderingene

Om vurderingene

Legelisten publiserer vurderinger skrevet av pasienter og, i noen tilfeller, deres pårørende.

Alle vurderinger blir moderert for å sikre kvaliteten i det som blir publisert. Vurderinger som er i tråd med våre retningslinjer blir publisert, i motsatt fall blir de avvist. Brukere mottar varsel om vurderingen deres blir publisert eller avvist. Hvis den blir avvist angis, som hovedregel, årsak til avvisningen.

Vurderinger vises i kronologisk rekkefølge. De nyeste vurderingene vises øverst. Gjennomsnittlig skår for behandlere og klinikker beregnes som et vanlig gjennomsnitt der alle vurderinger vektes likt. Kun publiserte vurderinger medregnes i gjennomsnittet.

Noen klinikker og behandlere kjøper tjenester av Legelisten, for eksempel Premium Profil. Slike avtaler mellom klinikker, behandlere og Legelisten påvirker ikke om vurderinger blir publisert eller avvist.

Mer informasjon om vurderinger kan finnes på siden Ofte stilte spørsmål.

Samlet vurdering
(9)
9 vurderinger
Tilgjengelighet
(6)
6 vurderinger
Tillit og kommunikasjon
(7)
7 vurderinger
Service
(7)
7 vurderinger

Siste vurderinger av Mohammad Asif Malik

Lite samarbeidsvillig og kranglete.

Skrevet
Samlet vurdering
Tilgjengelighet
Tillit og kommunikasjon
Service

Han påstår alkoholisme ikke er en sykdom,etter gjentatte spørsmål om han mener dette,så snur han på dette. Lite samarbeidsvillig å har svært lite bekjentskap til rus og mental helse, til og med når man prøver å åpne tillit til legen, så blir ting brukt imot av hva som har blitt sagt tidligere og krangel eskalerer. Jeg er på peth prøve ,men tenkte at fastlege skal følge dette opp, er 1mnd forsinket med å komme igang med peth prøve. Å jeg er så lei at jeg glemte å bestille ny peth prøve time,siden fast lege skal følge opp peth prøve ,så burde man fått avtalt time mnd for mnd . Dps har en fremgangsmåte hvordan en utredning skal være,men han vet bedre enn dps. Noe som er rart siden dps jobber med utredning.

Hyggelig og kunnskapsfull lege

Skrevet
Samlet vurdering
Tilgjengelighet
Tillit og kommunikasjon
Service

Ble møtt på med imøtekommende lege som ikke brukte vanskelige ord og forklarte meg på en grundig og lett måte. Legen lyttet på meg og mine plager, og behandlet meg med respekt. Han visste hva han drev med og ga meg en trygghet. Tommel opp. 5 stjerner!

Hyggelig og imøtekommende

Skrevet
Samlet vurdering
Tilgjengelighet
Tillit og kommunikasjon
Service

En lege som tar seg tid til og lytte. Viser med kroppsspråket at han bryr seg om det man legger frem.

Så lang har han vist at han tar mine tanker og bekymringer med full forståelse, og vil virkelig hjelpe.

Dyktig lege

Skrevet
Samlet vurdering
Tilgjengelighet
Tillit og kommunikasjon
Service

en av de beste legene i Norge, han vil gjøre alt han kan for å hjelpe pasienten, han er empatisk og en veldig god lytter, tar hensyn til alle detaljer og har alle de beste egenskapene en lege kan ha.