Esther Kraus
Kvinne, 48 år
Spesialisering
Godkjenning
Ledige plasser
Motta varsel hvis denne legen får ledig plass
Esther er trygg og kunnskapsrik i jobben sin, men ringer og henviser til andre dersom hun trenger ekstra råd. Hun hører på pasienter, og tar seg tid til å høre på deg.
Hun er også veldig villig til å hjelpe, og har gitt meg flere henvisninger i søken på hjelp mot hodepineproblematikk. I tillegg er hun en hyggelig og sympatisk dame som strekker seg langt for pasientene, og jeg har følt meg godt ivaretatt de siste årene.
Det eneste problemet er at det kan være noe lang venteliste, men dette er primært fordi hun er SiB-lege. Anbefaler å sende meldinger via helsenorge, der er Esther rask til å svare. Resepsjonen er derimot lite hjelpsom og svært frekk, så bedre å snakke direkte med legen.
Esther er empatisk, varm og kunnskapsfull. Hun tar seg tid til å lytte og man føler seg ivaretatt. Hvis man ber om fornyelse av resepter over nettet, svarer hun i løpet av dagen. Kunne ikke bedt om en bedre fastlege.
Kan sterkt anbefale Esther da hun er kunnskapsrik, effektiv og samtidig varm og omsorgsfull. Har anbefalt henne til alle vennene mine, og alle har vært fornøyde uavhengig om de foretrekker kjappe besøk hos legen eller litt tettere veiledning og oppfølging. Har vært hos Esther med flere vanskelige problemstillinger og hun har alltid møtt meg med forståelse og engasjement. Hun er enormt dyktig i jobben sin og den beste legen jeg har hatt.
Esther er en veldig dyktig og imøtekommende lege, som er svært forståelsesfull og behjelpelig med det som trengs!
Stiller gode oppfølgingsspørsmål ved konsultasjon og viser god evne til å se mulige sammenhenger.
Aldri opplevd en så god lege før!
Anbefales på det sterkeste!
Snill, mild og forståelsesfull. Kunnskapsrik og ordentlig! Veldig «på» og ser ikke på noe problem som for lite eller dumt. Beste legen jeg noengang har hatt og også ei veldig søt dame.
Vis flere...