Saeid Sohrabi
Mann, 59 år
Spesialisering
- Allmennmedisin
- Radiologi
Han er en flink og lyttende lege som jobber med pasienten,alltid smilende,tar deg på alvor og gir deg henvisninger til spesialister om du måtte trenge dette,føler meg trygg med ham som lege.
Ikke fornøyd i det hele tatt. Gikk ut med tårer fra kontoret. Han er en hyggelig har, men har 0 kunnskap om helse. Gikk til han med 3 saker, ingenting ble Fikset. Han skulle sende 2 henvisninger til spesialister. Fikk kun en til- brukte 15 min på det. Den andre sa han at det var flere som venter for å komme inn. Han klarte ikke å skrive ut P-piller til meg siden han visste hvilke skal jeg ta. Måtte vente LENGE før jeg ble tatt inn. Det er det verste timen jeg har hatt på lenge! Ville ta hormonprøver så fikk jeg ikke lov selv om jeg har god grunn til det. Aldri mer til han. Venter å bli satt over til en annen lege
Jeg kan fortsatt ikke tro på at jeg har funnet denne fastlegen. Jeg kan ikke tenke noen som kan bli bedre. Han er vår fastlege for hele familien. Setter riktig diagnose, gir resept på det som er nødvendig, er veldig forsiktig med antibiotika, spesielt til barn. Er generelt sett veldig snill og virkelig opptatt av dine plager! Anbefales!
Ble møtt av en smilende og høflig lege, som sier at dette skal vi fikse. Gir deg håp og skriver ut den ene medisinen etter den andre, men ingen oppfølging. Han "googlet" seg fram til en ny mulig diagnose.
Måtte selv be om at det skulle tas prøver, og disse ble til alt overmål feil behandlet. Veldig lite tillitvekkende !
Veldig hyggelig kar, men ikke helt den personen jeg vil stole på når det gjelder helsen min. Fikk inntrykk at han hadde veldig dårlig tid, og var omtrent "kastet" ut fra kontoret etter 15 min uten å få en skikkelig avklaring. Spørsmålene mine ble bare snakket vekk. Liker ikke å sette karakterer på andre mennesker, men her var jobben virkelig dårlig utført.
Vis flere...