Harald Edvard Mølmen
Mann, 50 år
Her blir man godt ivaretatt og legen har faktisk tid til å lytte og ha øyekontakt. Alltid hyggelig tilbakemelding på sms ved svar på prøver. Veldig fornøyd med fastlegen😀.
Han forsøkte å bli så rask som mulig ferdig med timen, og han var ikke så god med å forklare ting. Det var vanskelig å få informasjon ut av ham, og slik burde det ikke være når han er lege. Men jeg fikk de reseptene jeg trengte, så totalt sett synes jeg timen var helt ok.
Seriøs, lytter til pasienten, faglig tillitvekkende og dyktig, oppdatert på medisiner og bivirkninger, humoristisk.
Rett på sak, gode avgjørelser, følger opp.
Jeg byttet lege til dr mølmen over nyttår noe som er det beste jeg har gjort hitil i år ;) Dette er en lege som virkelig ivaretar pasientene sine , får svar på blodprøver uansett om de er positive eller negative. Du får gjerne en tlf i ny & ne og han stoler veldig på pasientene sine og setter stor pris på ærlighet. Han er streng på en god måte & vet faktisk best. Han bruker mye tid på å sette seg inn i situasjonen til pasienter vil jeg tro fordi han fikset livet mitt på noen dager eller har hjulpet meg på riktig vei. Jeg føler meg trygg med leger som dr mølmen!
Vis flere...